Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti szoktatok reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szoktatok reggel maszturbálni közvetlen ébredés után?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 05:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam.

21L

2018. júl. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most is így volt.:D
2018. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam
2018. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen.
2018. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én este, elalvás előtt szeretem inkább.
2018. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa.
2018. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt alapból el se olvasnám, úgy állnék hozzá, hogy a szokásos fárasztás, de aztán jobban belegondolva mégis érdekel. Mert kíváncsi vagyok, hogy ilyen szempontból mi a különbség nő és férfi között. Próbálkoztak már reggel, de egyrészt nem volt idő, mert sietni kellett, másrészt én meg tudom magamról, hogy nagyon nehezen menne reggel. Én néha szoktam közvetlen ébredés után csinálni, mert zavaró, hogy reggel kérlelhetetlenül merevedik, de tudom, hogy csak emberkedik. Általában ilyenkor egy idő után el kezd lankadni és abba is hagyom, meg nem is olyan jó érzés. Csak úgy érzi az ember, hogy most azt kéne csinálni, mert áll mint a cövek. Azt mondanám, hogy az esetek 20%-ban csinálom és 10%-ban viszem végig. De érdekes, hogy a válaszok alapján a nőknek sokkal könnyebben megy rögtön ébredés után
2018. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze minden no szokott egyik valasz se kamu
2018. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ritkán, inkább este.
2018. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szoktam

De gyakoribb, hogy mondjuk zuhanyzás közben

De azt mondanám, hogy inkább este

2018. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!