Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már vitorlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már vitorlás edzővel? Hogy jött össze és milyen volt a szex? (Hetero kérdés)

Figyelt kérdés
Kort és nemet is irjatok.

2018. júl. 1. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez milyen kérdés már???

A vitorlás edző talán egy másik bolygóról jött? Vagy mi?

2018. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyre fárasztóbb kérdéseket írtok ki.
2018. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
sztem ugyanaz a gyerek az, aki buszsofőrrel fárasztott meg előtte folyton valami hasonlóval.
2018. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok, de ha ilyen fárasztó, akkor minek irogattok?
2018. júl. 1. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Az “edző” szó feltételezi a sportot


A vitorlázás nem sport, hanem a tesiből felmentettek sportpótléka


Kivetel a windsurf

2018. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szélcsend volt, ekkor ért rá, mert szélben folyton vitorlázik.

Félárbócon volt a berendezés, így nem volt maradandó élmény.

2018. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%

Igen. Végre megoszthatom ezt a felejthetetlen élményt!! Képzeld én a a Karib-tengernél nyaraltam, amikor is a vitorlás edzőm csakúgy letámadott. Mivel általában minden normális csajnak van egy vutorlás edzője. Legalábbis szerintem. A többi, mármint akinek nincsen, tuti valami Fárajó $ittes Gádz$i) Szóval ott feküdtem, fölöttem Alexandrio De Alehandrissimo Gonzalez épp a feszülős gatyajából hámozta ki meglehetősen méretes falloszát(komolyan akár VITORLArúdnak is elment volna...), és mielőtt belevágott volna, megkérdezte, hogy van-e nálam mentőmellény. "Persze hogy van"-vágtam rá Alexandrio Bá kalóz rumtól bűzlő lehelletétől mámorosan kómába esve. Ezek után megtörtént. Az előbb említett csoda-illanás miatt csak arra emlékszem, hogy Edzőbá már az úszógumikat pakolta fel a VITORLÁShajóra. Nos azt az élményt soha nem felejtem el, mivel utána egy hónapig nem tudtam leülni(a VITORLArúd tudjátok....) illetve az sem utolsó, hogy utánam még vagy 5 lány bírt hasonló panaszokkal... A lényeg kedves Kérdező, hogy kerüld Alexandrio de Alehandrissimo Gonzalest. Az a VITORLÁSedző meg a VITORLArúdja nem ismer könyörületet.

U.I.: Majdnem elfelejtettem. Ott találkoztam össze Jackkal is. Nem tudom miért de ő, amikor meglátta az Edzőbát valóban úgy futott, mint a filmekben szokta.... Lehet volt egy rossz élménye... Szegényke... Neki még sz.rabb lehetett....

Kr.e. 9. évszázadi Csillámf.szláma <3<3<3<3<3



Remélem mindenkinek felderítettem egy kicsit a napját ezzel a sületlenséggel, és a kedves Kérdező nem ír ki többet ilyen badarságot. Olvasással és kommentírással együtt 10 értékes percet vettél el rövidke életemből na Zsa! Szégyelljed össze meg vissza magadat!!!!

2018. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

:D

Szerintem ezt nem fogja érteni a kérdező..komolyan fogja venni,de sebaj..:D

2018. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vitorlásedzőről álmodni szélgörcsöt és várható bélcsavarodást jelet - az Álmoskönyv szerint.:)
2018. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Vitorlás edzővel még mindig jobb mint politikussal, bár én a villanyszerelőket szeretem mert tudják hova szabad nyulni
2018. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!