Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem izgatnak a nők, (a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem izgatnak a nők, (a pasik sem) kiégtem volna szexuálisan?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. 20 évesen vesztettem el a szüzességemet, addig elkerültek a csajok, de nem a külsőm, hanem az addig uralkodó negatív beállítottságom miatt. Nem tudom, hogyan, de az elmúlt 5 év alatt 13 nővel voltam együtt szexuálisan. Ebből 5 volt komolynak nevezhető kapcsolat, abból 2 meg is csalt... 5 hölggyel volt szexkapcsolatom, míg 2 csajjal egy-két éjszakásom, míg 1 lánnyal ilyen se veled-se nélküled kapcsolat.


Nem is az lenne talán a baj, hogy ennyi nővel voltam együtt, hanem, hogy ilyen rövid idő alatt, mindenfélével. Volt sovány, volt duci, volt barnahajú, volt szőke, volt magyar, volt külföldi is, volt kedves és volt gonosz is... Úgy erzem, mintha már nem lenne semmi, amit meg kéne tapasztalnom ezen a téren. Már ha látok egy számomra tetsző csajt, oké, elismerem, hogy szép, de szexuálisan nem pörget be.


A leghosszabb "komoly" kapcsolatom 6 hónapig tartott, a legrövidebb 2 hónapot élt meg. Valahogy nem jöttem ki jól egyikükkel sem igazán, nem illet senki se magam mellé, legalábbis ezt érzem. A legjobban a legidősebb szexpartnerem mellett éreztem magam, egy 43 éves hölgy mellett. Vele azt éreztem, hogy önmagam lehetek, hogy ő elfogad úgy, ahogy vagyok, de a korkülönbség miatt nem vágtunk bele komoly dolgokba.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2018. júl. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
25 évesen még nem vagy férfi, csak egy kis taknyos.
2018. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az vagyok. De mivel a magam ura vagyok, magamat tartom el, tudok felelősséget vállalni a tetteimért, így férfinek tekintem magam.
2018. júl. 1. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Kutyák?
2018. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy férfi vagy-e, egyáltalán em korfüggő, és nem elég hozzá annyi, hogy magadat tartod el.


Függ még a viselkedéseden, hogy vannak-e céljaid, határozott, elszánt vagy-e, tiszteled-e a nőket, embertársaidat és magadat, jóindulatú, lovagias, segítőkész vagy-e, és van-e gerinced, továbbá, mennyire vagy komoly. És ha 5 év alatt 13 nőt elvittél egy-egy körre, az sajnos nem utal valami nagy komolyságra...

2018. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!