Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A túl sok pornó nézése rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl sok pornó nézése rosszul hat a személyiségre?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy emiatt az igazi nők nem fognak többé érdekelni?

2018. jún. 29. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Torzulást okozhat egyes embereknél. Bár nem elsősorban a szexuális kultúrád és ágybéli teljesítményed lehet siralmasan átlagon aluli. Pl. nem áll fel, vagy lelankad szex közbe, túl hamar elmész, és nem lesz meg az ágyban az összhang. Van aki pornósat akar játszani az ágyba...


Szóval szerintem a nők fognak érdekelni továbbra is, csak a könnyen gyorsan megszerezhető ingerek miatt becsődölhet a valós szexuális élményed.

2018. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló minden szava igaz.

Én volt hogy úgy rákaptam a pornóra, hogy napi 5 alkalommal odavágtam.

Utána meg jött a párom, aztán semmi.

2018. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod különválasztani a pornót és a valóságot akkor lehet, hogy torzul a személyiséged.

Sok pasi pl. már teljesen alapnak veszi az anált meg a mélytorkot, vagy a "normál" szex már nem is kielégítő neki, mert annyira magasra tornázta az ingerküszöbét.

A nők iránti érdeklődés szerintem megmarad, de lehet, hogy irreálisan magasra teszed a mércét, pl. ha kicsit lóg a melle vagy narancsbőrős, akkor már nem is kell, hiszen a pornós csajok olyan tökéletesek.. Így nehezebb lesz a partner/párválasztás.

2018. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megsértődtem, amikor nagynéném nem jött be a fürdőszobába kiverni a farkamat, úgyhogy lehet, kicsit érzékennyé tesz a pornó, de semmi egyéb mellékhatása nincs.
2018. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én bdsm párti vagyok
2018. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!