Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok.hu az oldal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu az oldal használatáért kell fizetni, lehet levelezni megismerni az akivel találkozni akarsz vagy csak telefon?

Figyelt kérdés

Kinek van tapasztalata az oldalról

esetleg aki nem vonzó pasi azt fogadják

milyen árak vannak

biztonságos-e

egy félénk nagydarab srácnak mernétek-e ajánlani?

lehet nagy baromság a kérdés rossz fogalmazással de aki fel fedez benne valami értelmet és tud válaszoljon rá


2018. jún. 28. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem árt ha nagydarab vagy bizonyos helyzetekben.
2018. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

telefont komolyan veszi a hirdető. levélnél általában sablon választ kapsz, ártáblával..

fogadnak, persze.

2018. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ajánlom. ne fossál, ne legyél szégyenlős. Minden férfinek szüksége van a törődésre, önbizalom növelésre. Határozd el magad és vedd igénybe, mint egy szolgáltatást.

Sok lány élvezettel csinálja, amit csínál és emiatt jó élményben fog tudni részesíteni.

Nekem rengeteget segített, amikor faterom közölte velem, hogy bejelentett egy csajhoz. először szégyenlősködtem, meg féltem, mert már rég nem voltam lánnyal, de rákellett jönnöm, hogy semmi nagy dolog nincs benne. Jól fog esni, és újra férfinak fogod magad érezni.

Amiatt, meg ne aggódj, hogy hogy nézel ki. Higénikus legyél az a lényeg. Úgy is megfognak kérni, hogy fürödj előtte.

2018. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok csajnál vannak értékelések is. Nekem nagyon sok pozitív élményt adtak, mindenki más. A szüzességemet is egy ilyen lánnyal vesztettem el és hihetetlen kedves és türelmes volt, beszélgettünk, biztatott. Utána valahogy egy brutális súly esett le rólam és sokkal könnyebben ment a csajozás a való életben is, persze néha vissza-visza tértem egy-egy lányhoz az oldalról.


Pénzedbe nem kerül az oldal használata, mindenképpen számkijelzéssel hívd fel. Ott érdeklődhetsz, hogy mikor ér rá, mi mennyibe kerül stb. Lehet meg fogja kérdezni, hogy mit szeretnél, erre készülj vagy mondd, hogy egy normál aktus és egy kis törődés, mosoly, stb :)


Ne törődj vele hogy nézel ki csak ne legyél büdös. Fürödj meg, fújd be magad mert amúgy is meleg van. Vegyél fel valami lazább ruhát mondjuk inget vagy ilyesmit és mehetsz. Nem kell ráparázni. Nem számoltam hány csajjal voltam (nem csak arról az oldalról) de szinte kivétel nélkül mindegyik kedves volt és már önmagában az nagy élmény ahogy bánnak veled. Egyszerűen csak érzed, hogy törődik veled, ott és akkor az a cél, hogy jól érezd magad. Egyetlen egyszer volt ilyen bunkó valaki, hogy "úgyse fogsz elmenni" meg "sietek" stb.. kb. hozzám sem ért de nem szóltam semmit, jobb az ilyet nem erőltetni mindenki menjen a dolgára. Megjegyeztem, többet nem mentem hozzá. Utána láttam a kommenteket, hogy másokkal is hasonló volt - előbb kellett volna olvasni.


Tényleg csak ez az egy kivétel volt, ez ne riasszon el, csak benne lehet a pakliban. Sok sikert! :)

2018. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne irkálj nekik levelet, mert azokat mind komolytalannak tartják

Ha komoly a szándék, telefonálsz, kérdezel ha megfelelő egyeztettek időpontot és elmész

Ez nem társkereső, nem kell rizsázni

2018. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz
2018. jún. 29. 07:33
 7/8 A kérdező kommentje:
előbb utóbb rá veszem magam
2018. jún. 29. 07:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálod az oldalt, magad is egyből választ kapsz a kérdéseidre, de nem ajánlom, hogy kipróbáld. Persze azt teszel, amit akarsz, nem akarom megmondani neked.
2018. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!