Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 18:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Talán írj nekem ? 34F
2018. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Élvezd velük az életet! Nem Te vagy az első, sem az egyetlen, sem az utolsó! 40+/F.
2018. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49 vagyok küldj elérhetöséget ;)
2018. jún. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Mondjuk ismerkedj nalad idosebb pasikkal...


Valoszinuleg azertvan ez, mert a sajat korosztalyod olyan, amilyen. Se vilagkepuk, se szemelyiseguk, se celjaik nincsenek, de tartasuk meg foleg...


Te meg osztonosen FERFIRA vagysz, nem taknyos kolykokre. Aki tudja merre van ellre es biztonsagot ad neked.


Hany eves vagy egyebkent?


F40

2018. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb veszélye ezeknek a kapcsolatoknak a korodbeliekkel folytatottakhoz képest, hogyha komolyabbra fordulna a dolog, elképzelhető, hogy megkéri a kezed.

Ha erre a veszélyre fel tudsz készülni, akkor minden rendben. Én is másfél éve jöttem össze egy nálam 13 évvel fiatalabb lánnyal, aki akkor volt 23 éves, már össze is házasodtunk, és néhány hónap múlva fog megszületni a gyermekünk.

Amúgy miután összejöttünk azt mondta az akkor még barátnőm, hogy nem is ért, hogy hogyan tudta pazarolni az idejét addig a korabeliekre.

2018. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj! Ismerkedj és éld az életed! F.
2018. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Háát nekem meg a fiatalabb csajok jönnek be... most mit csináljunk?? 40+f
2018. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj! F.
2018. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!