Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan nők akik egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akik egész életükben csak a parjukkal voltak, titkon nem szeretnék mással is kiprobalni?

Figyelt kérdés
Anyám is apámmal volt elsőnek és 30 éve együtt vannak. Nem tudom elkepzelni hogy sose jutott eszembe milyen lenne mással.

2018. jún. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Pedig akármilyen hihetetlen, nem mindenki akar két év után mással dugni...
2018. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem titkon..

nyilván fantáziálnak "megfoghatatlan/nem létező" személyekkel, de az más dolog. az csak fantázia.

2018. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

fantázia tuti megvan, mint ahogy kb mindenkinél

viszont mivel nem igazán tudják, hogy mi milyen, ezért szerintem annyira nem merülnek bele

2018. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Ezért van az hogy az idősebb pasik rástartolnak az ilyen fiatal popsikra mint én is vagyok, mert a régi kapcsolata már uncsi. :)
2018. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván megfordul néha az ember fejében, de puszta kíváncsiságból, nem jelenti azt hogy lenne is valami
2018. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Csak fantázia, de azért kevesen csalják meg a párjukat
2018. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyhez kötött, és bizonyára mindenki találkozok egy hosszabb házasság/kapcsolat alatt olyan pasival/nővel akit szimpatikusnak, vonzónak talál, és eljátszik a gondolattal :)

Van aki ettől továbblép, van akinek ez megmarad gondolati síkon.


Szüleink konzervatívabbak voltak, ma már szabadabban gondolkodnak az emberek, és könnyebben lépnek ki a kapcsolatokból, vagy lépnek félre.

2018. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része félrelép előbb- utóbb. Aki nem, annak általában nagyon gyenge a szexuális késztetése. Persze, neki az első párjával sem volt érdekes a szex sosem. És vannak, akik félnek a következményektől. Ők azok, akik egyfolytában csak fantáziálnak róla, folyton betegek, fáj a fejük, szívpananaszaik vannak, produkálják az összes tünetet, ami csak létezik, miközben testileg egészségesek.
2018. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!