Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek így?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ,aki nekem bejön. Elméletileg én is neki. Hat szerintem nős. De engem nem érdekel. Egy kicsit érdekből is tenném. Egy cégnél melózik ,ahova én nagyon szeretnék már évek óta bejutni,de oda csak nagy ismertséggel lehet,és hát gondoltam ő segíthetne. Nekem így duplán jó lenne. Szerintetek?
2018. jún. 27. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

csak akkor se sírj ha esetleg egyszer lesz férjed és egy random csajt dug helyetted :D


ez a ti dolgozok, hogy mit tesztek, csak vállaljátok utána a következményeket :)

2018. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Mindenhez két ember kell. Ha ő félre akar dugni akkor valószínűleg mással is megteszi. Ha egyébként egy makulátlan úriember és te erőszakolod magad rá az nem túl kedves lépés, de gondolom nem az a fajta vagy aki ráerőszakolja magát másra.


A kérdésedre válaszolva, én nagyon szívesen szexelnék érdekből, de férfi vagyok és valahogy nem szoktak utánam kapkodni a nők. Félek tőle hiába ajánlanám fel magam egy nagyhatalmú nőnek, nem valószínű, hogy élne egy ilyen csodálatos ajánlattal, mint amilyen én vagyok. :)


Egyébként a kérdésed az emberek 90%-ánál kiakasztja az "erkölcstelenség" fogalmát, ne lepődj meg azon, ha pejoratív jelzőkkel illetnek. Szerintem tedd azt amit helyesnek tartasz és neked a legjobb és ne kérdezz meg róla mást. Elég egyértelmű, hogy nem fognak dicsérni, ellenben sokan le fognak k.rvázni. Én nem minősítelek. Nem tudom milyen helyzetben vagy, nem a te cipődben járok. Lehet, hogy ha nő lennék és a te életedet élném akkor én is ezt tenném. Lehet, hogy nem.

2018. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Én kettébontom ezt. Csak szexre nekem a házas emberek macerája akkor se kell, ha alapvetően szexinek tartom a pasit. Van szexi pasi szingliként is, akivel nem kell szenvedni. Ha mégis szexelsz vele, az szerintem első sorban még mindig a pasit minősíti, nem téged. Végtére is, ő xarik rá a házasságára.


Munkát viszont sose kevernék össze ilyesmivel, eleve nem lehet jó munakhely, ahova dugással jutsz be, mert ott nem csak egyszer és nem csak a szimpatikus emberek fognak baxni, mindezt valami jobb órabéres kávéfőzésért, hanem később mindenki, akinek éppen kedve szottyan hozzá. Nekem ez kvara nem kéne, annyit nem ér. Plusz ez semmire nem garancia, ha meg is dug, akkor se biztos, hogy kapsz munkát.

2018. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jol teszed használd ki a lehetőséget igy két legyet ütsz egy csapással!!
2018. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
kicsit változtasd meg a stílusodat mikor minden nap új ilyen kérdést teszel fel, most már kezd felismerhető lenni
2018. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én nem nyomulok rá senkire. Megvárom míg ő kezdeményez. Sose szoktam kezdemenyezni,ha nrm kezdeményez egy férfi,annak valószìnűleg oka van.... sose mozdulnék rá magamtól senkire se. Én tudok várni. Maximum csak kimutatom neki ,hogy bejön a többi az ő dolga...

Egy fèrfi sztem legyen férfi . De lehet meg is szerzem magamnak.

2018. jún. 27. 13:40
 17/19 A kérdező kommentje:
Jelzem mindenkinek. Már alakul a dolog. Ő megszólított,remélem még talizok vele és,akkor rátérek a témára,mindkettőre. :))))
2018. jún. 28. 13:35
 18/19 anonim ***** válasza:
na alakul a r1b4nc :D
2018. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
En hozzá se szóltam,én csak hagyom ,hogy alakuljon.
2018. jún. 28. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!