Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még olyan lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok, akik nem beszélnek csúnyán?

Figyelt kérdés
Nem használnak olyan szavakat, mint a K...A, B....A MEG, F...OMBA, stb?
2018. jún. 22. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem szoktam karomkodni, de szex kozben neha jo tud lenni a mocskos beszed:) 21/l
2018. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Léteznek még olyan fiúk akik nem beszélnek csúnyán?
2018. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Alapból nem szeretem a csúnyán beszélő lányokat, de az ő szájukból izgalmasan hangzik a "pi*a", a "cs*cs", vagy a "lesz@rom"... :)
2018. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem szoktam, szerintem nem a legnoiesebb dolog
2018. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát, hogy a f...omba ne léteznének! :P
2018. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A magyar nyelv egyik gyöngyszeme:

Alany + állítmány + b...zdmeg.

Nem, nem léteznek.

Aki azt állítja, hogy soha nem használ ilyen szavakat.. 2 perc elteltével belerúg a szekrény sarkába és máris elszállt a varázs.

Ez van, természetes dolog. Gondolj arra, hogy jobbik eset, mint a "dikk, rák".

2018. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Jaj...

Fel kéne már hagyni ezzel a mítosszal, hogy szűzmária típusú lányt kerestek magatoknak.

2018. jún. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan egyetlen olyan lányt ismerek, akinek tényleg soha nem hagyja el a száját semmi ehhez hasonló, de ő kőkemény vallásgyakorló. A többiek vagy gyakran, vagy ritkábban, de mindenképpen káromkodnak valamikor. Igazából nem tudom, miért jelent ez hatalmas problémát, nyilván ha a helyzet megkívánja, tudni kell a kulturáltság látszatát kelteni (:D), de a barátai, szerettei körében hadd engedje már el az ember magát. Elhiszem, hogy "nem nőies", de nagyon hülye beidegződés az, hogy egy nőnek mindig, minden körülmények között annak kell lennie, mert kivitelezhetetlen, mint ahogyan az is, hogy egy férfi soha ne sírjon/érzékenyüljön el/mutatkozzon sebezhetőnek. Szerintem egészséges ember nem próbálja mindenáron elnyomni sem a feminin, sem a maszkulin oldalát, hanem megéli mindkettőt valamilyen mértékben.
2018. jún. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szoktam káromkodni, de nem szeretek. Szóval van amikor sikerül magamba folytatni. Persze vannak helyzetek amikor kicsúszik egy-egy trágár szó, de szerintem nagyon kevés olyan ember van akinél ez ne így lenne. A káromkodás Magyarországon egy elég elterjedt dolog, mert a gyerekek, tinik azt hiszik, hogy ez menő, a felnőttek meg már nem nagyon figyelnek oda rá. Tisztelet a kivételnek!

Nekem is mindig azt mondták a szüleim, hogy ne káromkodjak, de közben ők szoktak. Nagyon is. Úgyhogy a példamutatás elveszett. És kb a családok többségében így lehet. Én mégsem szeretek káromkodni, mert nem lehet vele semmit elérni. Jó az én esetemben igen, mert ha káromkodok akkor a körülöttem lévő emberek (akik ismernek) tudják, hogy komoly dolog van készülőben. :)

2018. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Nem lehet elérni vele semmit?! Dehogynem! Instant feszültséglevezetés. Hogy ne másnak üvöltsd le a fejét, amikor hosszú időn át gyűjtögeted magadban a dolgokat, aztán egyszer csak robban és azon csattan, aki meg sem érdemli.
2018. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!