Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szereintetek van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szereintetek van aki élvezi a popsisexet vagy csak a pasik miatt csináljuk? Tanácsokat szivesen meghallgatok.

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Én élvezem, és pont hogy én kértem a párom hogy próbáljuk ki.
2018. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
A bejárat kényeztetését sosem hagyom ki, mert azt úgy vettem észre, hogy mindenki szereti, de tovább nem megyek. Ha szereti a lány, akkor általában ő hozza fel, hogy több is lehet.
2018. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Én azt látom a barátnőmön, hogy szereti, főleg ha közben vibrit is használ...

Nem hinném, hogy miattam hazudna, illetve merem remélni, hogy tisztában van vele, hogy nem is kéne, ha nem szereri meg vagyok az anál nélkül.


Annak a válaszolónak, aki azt a képez küldte:

Remélem tudod, hogy ezt a megfelelő higiéniai elővigyázatosságok mellett szokás csinálni.

2018. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm szereti, gyakran ő szokta kérni, hogy váltsak át popsiba, illetve miközben dugom a punciját kéri hogy dugjam fel a hüvelykujjam a popsijába. Attól teljesen kész van.
2019. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!