Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobb érzés az, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb érzés az, amikor mélyebbre veszem be?

Figyelt kérdés
A barátom el van ájulva az oral technikámtól. Kérdeztem tőle, h mi az ami miatt ezt mondja, majd elmesélte, h az exe mindig csak a makkját kapta be, és úgy kényeztette. Akkor azt gondolta h milyen jól csinálja stb. Majd amikor megismerkedett velem es először csináltam neki, teljesen el volt ájulva. Merthogy én annyira kapom be, miközben csinálom, ahogy csak tudom. Ez egyébként a “felét” jelenti. Ha 69ben csináljuk akkor több is megy. Erre mondta h nincs különbség a technikában, de azzal h én jobban el tudom tüntetni a számban a szerszámát, fényévekkel jobb vagyok. Tényleg ennyit számít az a pár centi?

2018. jún. 19. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván, de még ez sem az igazi. Én azt szeretem, ha néha tövig benyelik. Imádom a farkam tövénél érezni a száját ...szóval gyakorolj még. Az öklendezési reflex egy idő után elmúlik (próbálj nyelni, ha a garatodnál van).
2018. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

bizony-bizony nagyon sokat számit a pasiknál az a pár centi hogy meddig vesszük be nekik. volt nekem is hasonló esetem amit te is leírtál.

teljesen egyébként én sem tudom bevenni.

2018. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MessorKing18 ***** válasza:
60%
igen
2018. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Igen

Ég és föld

2018. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen és tegye össze a kezét hogy ilyen barátnője van. Sokan nem hajlandóak többet adni orálnál,esetleg megtanulni mélytorkozni. Nekem nincs nagy méretem, sőt kifejezetten kicsi de még egyik barátnőmnek se ment sajnos tövig (valószínű a vastagsága miatt.)Pedig egyszer remélem összehoz a sors egy olyan lánnyal akinek menni fog.
2018. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence_ ***** válasza:
Maga a figyelmed, odaadásod is izgatja.
2018. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!