Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagáljak, ha látom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak, ha látom, hogy feláll neki?

Figyelt kérdés
Nem a barátom még, most alakulunk csak. Csináljak úgy mint aki nem vette észre vagy jegyezzem meg neki, hogy tetszik?
2018. jún. 17. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha tetszik, akkor megjegyezheted. De akár ha megsimogatod az is jelzés. De ne játszd meg magad sem akkor ha pozitív dolgot akarsz elfolytani, sem akkor ha negatívat
2018. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Markolj rá.
2018. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha tetszik, jegyezd meg.

Aztán meg is érintheted, ha jól alakulnak a dolgok.

2018. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Simogassam, fogjam meg köszi. És ha ő ezt nem szeretné. Honnan tudjam hogy olyan viszonyba vagyunk, hogy oda nyúlhatok? Mondjuk ő szokta fogdosni a fenekem.
2018. jún. 17. 15:08
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

"És ha ő ezt nem szeretn": Akkor majd mondja, hogy "Ne csináld, ezt én nem szeretném"


De bármekkora összegben fogadnék, hogy ilyen nem fog elhangzani

2018. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Ne vedd komolyan a fentebbieket.

Valószínűleg élvezné, ha hozzáérnél, de nem biztos, hogy jót tenne a megítélésednek.

Szerintem az a legjobb, ha maximum mosolyogsz.

2018. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindenki ítél olyan felületesen, mint egyesek. Nyugodtan simogasd meg neki. Én tutira el lennék bűvölve, ha ilyen vagány csajjal randizhatnék.


Persze én sem azt mondom, hogy akkor a következő randin már bukj is rá , vagy dugasd meg magad. De ez egy kedves gesztus lehet nő-férfi között.

2018. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy főleg férfiak írnak neked, akik inkább a férfi érdekeit nézik, én nőként mondom, hogy nem lenne túl jó ötlet ilyen hamar hozzáérni, de egy mosollyal jelezheted, hogy nem tartod kínosnak a helyzetet, sőt örülsz neki, de persze azt csinálsz, amit akarsz.
2018. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert? Miért nem lenne jó? Szerintem párkapcsolati jelleg miatt ami az egyiknek jó, az jó a másiknak is.
2018. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek arról, hogy mit szeretnél és ő mit szeretne.
2018. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!