Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú kérdezgeti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú kérdezgeti hogy mikor alszok vele akkor már szexelni akar?

Figyelt kérdés
meg kérdezi hogy mennyi időt várjon, ha együtt alszunk akkor szex is lesz? én még szűz vagyok 19l

2018. jún. 12. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem biztos. Lehet, hogy csak boldoggá akar tenni a nyelvével. ;-)

Legalábbis én eleinte azt tenném :P

2018. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja. Sanszos.
2018. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen! Abban bízik h ha együtt alszotok akk szexelni is fogtok majd.
2018. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg nem akarnád vele is közölni, hogy egy ideig még mindent a kéznek, semmit a brének?
2018. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

De ha te nem akarsz szexelni valószínűleg megérti. Én három hónapig úgy aludtam együtt majdnem minden hétvégén egy sráccal, hogy nem rugdosott ki maga mellől amiért nemet mondtam.

2018. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azért szoktam csajokkal aludni mert kirabolom öket. Saját barátnőmtől 3 ezer forintot vittem el. Én elpizzáztam ő meg nem tudott hazataxizni így adtam kölcsön rá neki. Csúnya az élet hát még én
2018. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!