Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hetero kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentekerrels kérdése:

Egy hetero kapcsolatban mennyire fajulhat el a popsi fetish?

Figyelt kérdés

Szerintetek hol kell meghúzni a perverzió határát?


- Fiú nyalja lánynak: ez még ok, mondjuk nem rögvest szarás után.


- Lány nyalja fiúnak (lányok, szeretitek?) ez is már ok, sokan szeretik.


- ujjazás: rá vagytok kattanva? ez már perverzió? fiúknál és lányoknál egyaránt


- Anál: sok lány szereti, általában egy 10% jobban szereti mint az átlagos szexet


- strapponozás: ez is egyre gyakoribb, habár itt már meghúznám a perverzió határát. Lányok, titeket izgat a gondolat?



2018. jún. 12. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 jaj cica ne vagánykodj. Élőben meg már attól elpirulsz, ha rádmosolyog egy jópasi 😀
2018. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, így gondold? pedig dugtam fenékbe pasit, és nem pirultam képzeld. csak utána úgy gondoltam jobb ha egy melegbarba jár a csávó és nem velem.

kiábrándító egy életre az ilyen

2018. jún. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
en imadom, ha baratom nyal, isteni erzes, szeretem az ujjazast, analt is, de ennyi. sosem nyalnek sracot, szerencsere baratomat is a hideg razza a gondolattol is. szerintem ez boven tulzas.
2018. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem is..
2018. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12: hát ha egy pasi folyton csak ennyit akarsz szex gyanánt, akkor azt tényleg érdemes dobni ...de ha néha-néha kér ilyet is a változatosság kedvéért, az még azért belefér. A nőknek elég kényelmes dolguk van, mert a legtöbbje csak a hátán fekszik. A férfiember meg néha már ráun erre és szeretné átadni kicsit a gyeplőt, hogy a nő legyen a főnök az ágyban.
2018. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!