Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha engem nem izgatnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha engem nem izgatnak a divatos, mindenüket kirakó lányok?

Figyelt kérdés

Tehát akinek agyon van festve az arca, nagy műkörmei vannak, nagyhangú, mindene kinn van, és mindenkivel lefekszik. Azok inkább taszítóak nekem mint vonzóak, még szexelni sem tudnék velük, mert fel sem állna rájuk. Inkább a szolidabb, aranyos lányok tetszenek nekem.


Mert ha jól tudom akkor a legtöbb fiúnak ez tetszik, de nekem, ez baj?


2018. jún. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne baj? Én is pont így gondolom, mint te.
2018. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Hogy érzed?

Te a legtöbb fiú vagy?

Vagy esetleg egy hétköznapi srác, aki éli a saját életét a saját elképzelései nyomán?

Mert ha bárkinek meg akarsz felelni, akkor már nem a saját életed éled.

Mi lenne amúgy, ha mindenkinek ugyanaz a típusú ember jönne be? Gondolkodj el ezen...

2018. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én mindent kirakó lány vagyok és a legtöbb pasi megnéz engem, az nem érdekel, hogy fele áll neki, viszont jó lenne tudni. :)
2018. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy a legtöbb fiúnak ez ilyen lányok tetszenek, mert mindig bámulják. Meg az a lényeg sok fiúnak, hogy dughassa, és az ilyen lányok nem nagyon ellenkeznek.
2018. jún. 8. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kb igy vagyok vele kérdező. Annyi különbséggel hogy a kirakodás nekem tetszik. De pl harisnyakötőtől meg push uptól kiráz a hideg. Ja, meg a nagy fülbevalót sem szeretem.
2018. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj!!!
2018. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább könnyebben találsz párt, ha nem ugyanazt keresed mint (szerinted) a többi férfi.
2018. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!