Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mennyire fér össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire fér össze nektek ez? Mennyire vagytok ilyen beállítottságúak?

Figyelt kérdés

Akad egy fiatal (22) lány, az életben abszolút semmi extrém dolga nincs, a szexben viszont submissive hajlamú, élvezi ha uralkodnak felette az ágyban.

Van köztetek olyan, aki az életben normális életet él, egyenrangú partnerként tud gondolni a barátnöjére, de az ágyban domináns? Hogy élitek meg? Mindenre kiváncsi vagyok. mi az ami pörget titeket, stb.


2018. jún. 8. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is. 30F
2018. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, mit mondjak, elkísérletezgetnék egy ilyen hölggyel, az tuti :P.
2018. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
itt akarsz ismerkedni? regisztralj mar a rosszlanyokra
2018. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Remélem nem baj, hogy lányként írok. Én is olyan beállítottságú vagyok mint az általad említett lány. Párom amúgy egyáltalán nemegy domináns típus, de mióta tudom, hoyg engem ez indít be és mindtam neki, azóta könnyen beleveszünk ilyen elemeket a szexuális életünkbe. :) Nyilván csak addig amíg mindkettőnknek kényelmes. Amúgy az ágyon kívül nem is bírnám elviselni ha valaki dominálni akarna fölöttem, tuti elküldeném a fenébe, viszont szexuális értelemben egyszerűen ez indít be.

Hajhúzás, kezek lefogása, kikötözés, szembekötés, fojtogatás, karnolás, elfenekelés ami beindít, én speciel vadabb dolgokra is vevő lennék, csak azt még nem vázoltam páromnak. :D Ő amúgy szintén nem ilyen beállítottságú, de szerintem ha meg tudtok egyezni, hogy kinek mi fér bele akkor baj már nem lehet.

2018. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire hogy el tudnam képzelni !
2018. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es, igazából jó hogy írtál, köszi valaszt. Akkor csak van akit erre "tanitgatni" kell kicsit. :D

Aki a válaszodat meg lehuzta, sajnálni tudom...

2018. jún. 8. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Egyenrangúak vagyunk, de szexben szeretem irányítani a nőt.
2018. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek a kapcsolatban és szexuális téren is domináns lenni. Mind e mellett a páromat a tenyeremen hordozni, igazi férfiként lenni mellette


26f

2018. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok férfiként.
2018. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!