Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt veletek olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek olyan hogy a szakítás után a barátnőtöknek hamar lett partnere, akár több fiúval is volt, ti meg csak néztétek magányosan, hogy milyen jó neki?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Mennyi idő alatt hány partnere volt?

Mennyi idő után szakítottatok? Hányadik partnerei voltatok egymásnak szex terén?


2018. jún. 4. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazan nagyon nem erdekelt mennyi volt es van neki !!!!
2018. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan másik pasiért is hagyott ott és még végig is nézhettem, ahogy előttem falják egymást. Aztán berugtam ...de úgy igazán, és eljátszottam ugyanezt előtte egy tuti csajjal. Végül azt is látta, hogy elmegyek a csajjal édeskettesben andalogva, sejtvén, hogy azért távozunk a buliból, hogy kettesben folytassuk tovább az estét. Hát mit mondjak, megöltem a bulit, mert akkor már csak engem nézett az exem és látszódott rajta, hogy sokkolja, amit lát. De hát ahogy szokták mondani, kölcsönkenyér visszajár. Ha ő ilyen hideg szívű, gonosz boszorka volt, hogy nem érdekelte, hogy én mit érzek, amikor látom őt smárolni egy másik palival, pedig tudta, hogy még mindig mennyire szeretem, akkor azt hiszem ez volt a legkevesebb, amit megtehettem, hogy revansot vegyek. Másnap persze hívott és sírt a telefonba, hogy mennyire fájt neki, ahogy látott, azzal a másik lánnyal, de én már csak annyit mondtam neki, hogy akkor mostmár tudja, hogy én mit éreztem ...aztán szépen elbúcsúztam és letettem a telefont. Na ezért kell kerülni az ilyen önző, szívtelen libákat. Én soha nem tudnék így fájdalmat okozni egy exemnek sem.
2018. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja: 1 év után szakítottunk és nekem az első nagy szerelmem volt (szex terén is az első)
2018. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!