Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha buszon/utcán egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha buszon/utcán egy srácnak feláll a farka, mert tetszetek neki, az gáz?

Figyelt kérdés
Ugye ilyenkor nyáron kevesebb ruha van a lányokon és nem tudok ellene mit tenni.

2018. jún. 4. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem illendő dolog, úgyhogy minimum illik takargatni, ha már nem sikerült elnyomni a késztetést.

Ebből kifolyólag én még sose láttam ilyet sehol de nem is figyelem hogy őszinte legyek.

De ha mégis meglátnék ilyet akkor se feltételezném hogy pont miattam. Buszon ezer másik lány is van vagy akármi.

2018. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Izgató ha tetszik a pasi. De van hogy nem.

Egyszer volt hogy a 4-es 6-oson megint hering parti volt aztán mögöttem állt egy csávó (nem tetszett) és éreztem hogy áll a fenekemnek a farka, úgy össze simultunk a tömeg miatt hogy több megállón keresztül az álló farkát éreztem a seggemen. De túléltem :D

21N

2018. jún. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Ha látom rajta, hogy próbálja leplezni, vagy esetleg eltakarni akkor egyáltalán nem, volt már ilyen velem és csak édesen mosolyogtam. :D Ha nem, az sem gáz, ilyen ez, természetes reakció :Dd
2018. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!