Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok nektek melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok nektek melyik jön be jobban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt szeretitek, ha kezdésnek lágy, romantikus a szex, vagy néha jó a heves, keményebb, persze izgatóan gondolom, kezdés is? Hány évesek vagytok?

2018. jún. 4. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Én személy szerint imádom ha szó szerint megfognak és megb*sznak, imádom a kemény szexet, de persze a romantikussal sincs semmi bajom :D

18/L

2018. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én elég furcsa eset vagyok, mert izgat az, ha egy domináns pasi a magáévá akar tenni keményen, kvázi használni kénye-kedve szerint, de párkapcsolaton belül el sem tudnám képzelni az ilyet, mert az számomra a szeretetről szól, nem a hatalomról. Magyarán a páromtól gyengédséget várok elsősorban, persze mehet időnként szenvedélyesebben (nem állatiasan) is, de úgy, hogy közben tekintettel vagyunk a másikra és nem alázzuk.

20/L

2018. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az elsőhöz. Sokkal jobban izgulok föl, ha keményebben kezdenek bele.
2018. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem hangulatfüggő.

Volt már, hogy vártam az aktuális pasit otthon, kopogott, ajtót nyitottam, ledobta a táskáját, falhoz nyomott, és még ott az előszobában megesett az eset.

Máskor meg néha jól esik, ha elkényeztet, és felizgat annyira, hogy már szinte könyörögjek a kukiért...

35

2018. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő egyformán bejön, egyszer így, egyszer úgy.
2018. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Énis inkább a kemény, heves szexet szeretem. Bírom a hajhúzós fojtogatósokat is, csak azt meg a párom nem szeretné. De legalább keményen megdug ha úgy kérem :D

21N

2018. jún. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hangulatfüggő :D de ahogy az első is írta nekem is tetszik ha fognak és jól megb*sznak :D párkapcsolatban is hangulatfüggő.

20L

2018. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejön
2018. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!