Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdtetek el az analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdtetek el az analis szexet?

Figyelt kérdés
Kinek az otlete volt parkapcsolatban kiprobalni ? Baratnom szereti ha nyalom a popsijat. Vajon tobb is tetszene neki ?
2018. jún. 3. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Kutyacpozban az ujjaddal elosszor izgasd a kornyeket aztn ha nem szol be is dughatod a reakciojabol el tudod donteni hogy akarja e vagy sem

Persze utana azert javaslom mosd meg a kezed

2018. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert nem szol ha a popsilyukat simogatom kutyapozban sot ugy tunt elegge tetszik neki. de azert betenni oda a farkam azert az egeszen mas lenne. Egyszer emlitette is nem vonza az analis szex de akkor meg nem nyaltam neki a popsijat amit szinten nagyon elvezett
2018. jún. 3. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Neis a farkad dugd be elsonek
2018. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogyan lehetra ravezetni ? Lehetseges hogy izgatna az analis szex az eddig leirtak alapjan ? Lehet meg o sem tudja hogy jo lenne neki, kiprobalnam vele de nem mindenaron
2018. jún. 3. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a szexpartneremmel egy ittas este csináltam először, azóta havi 1x biztos, hogy csináljuk :D 19/L
2018. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég próbáltuk ki először a barátommal (vagyis nekem az volt az első, neki nem). Az elötte is tetszett, ha az ujjával/farkával simogatott ott, de gondolni sem tudtam az análra, undorodtam tőle. Aztán egyszer felvetettem az ötletet szex közben, hogy mi lenne, ha kipróbálnánk. Elkezdett simogatni, az ujját pedugta a puncimba, hogy nedves legyen, aztán a fenekembe. Persze nem az egész ujját és nagyon lassan. Aztán fokozatosan tolta befele, majd a másik ujját is.Hát, az után pedig a farkát. Persze mindig csak az után haladt tovább, hogy én szóltam neki. Szerintem érdemes erröl beszélgetni a barátnöddel.
2018. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Barátnőimnek . Egyik közös zuhanyzáskor alaposan besamponozta és behajolt , betettem neki és ment a gépezet . A többi tapasztalt volt és heti 1 anál minimum volt , shegg ujjazás meg 2 naponta élvezésig szinte ájulásig .
2018. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!