Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő puncijára élveztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő puncijára élveztek, meddig spriccel el a farkatok?

Figyelt kérdés

Tehát épp nem punciba élveztek,hanem puncira,de ha spricc van,akkor nagy az esély,hogy nem csak a nunira jut.

Nektek meddig jut el?

Has?

Mell?



N


2018. máj. 30. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom, de ha a párom a puncimra élvez, akkor csak oda megy... közel rakja a farkát, és csak oda megy, máshova nem.. nem kilóméterekről kell puncira élvezni.
2018. máj. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Közel kell tenni és abban a szögben és akkor máshová nem megy.Legjobb látvány amikor a puncit kívülről beteríti a sperma.
2018. máj. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyszer az utolsó pillanatban kirántva sikerült a feje mögötti párnára.
2018. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
én egyenesen szoktam tartani a farkam, úgy nyakig szokott menni, de csak első lövés, a többi egyre kisebb távot tesz meg :D
2018. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Változó. De, ha valaki a puncira akar élvezni akkor az általában oda is megy. De egyébként Mell/Arcig simán elmegy.
2018. máj. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mell, nyak. :). De csak az első egy két kilövellés.
2018. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen,én is csak az első 1-2 spriccre gondoltam,ami addig tud menni
2018. máj. 30. 08:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyakig mellig aztán hasig.
2018. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Én a kicsorduló anyagom látványáért vagyok oda. De ha a punciára élvezek akkor csak oda. Ha nincs cél csak hadsóljon akkor legalább állba csapom a kéjjem levével, de volt már hogy húztam egy csíkot rajta ami a feje felett lévő párnáig tartott.

Na most h valid legyen a mérés a barátnőm telt de arányos végtagú 160 cm es hölgyemény.


És a teljesség kedvéért nem mindig lövök csak ha előtte nagyon felhózott és nem élvezem órákon át mert mindig megvártuk h csillapodjak.

30F

2018. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
én a puncitól 10 cm magasságban 45 fokos szögben szoktam a jobb mell felé egy 3 fokban eltérve az orrától és akkor rá tudok lőni a fül cimpájára
2018. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!