Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan párokról, akik szoktak nyilvánosan szexelni, illetve szoktatok ilyesmit csinálni? N 25

Figyelt kérdés
Én néha a párommal a strandon, eldugott helyen, vagy este a ligetben, vagy a kocsiban félreállva szexelek, ő nagyon kívánja az ilyet, és rájöttem, hogy én is. Egyszer a strandon a tömeg szélén feküdtem mellette, és adtam egy puszit a f@rkára úgy, hogy gyorsan és a fejem eltakarta. Egy srác észrevette, mosolygott ránk :D
2018. máj. 27. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mániám az ilyesmi.

Nagyon sok helyen voltam már, sok ilyesmit kipróbáltam.

Én imádom.

És nem ítélem el, ha más is ezt teszi, csak lehetőleg úgy, hogy másokat ezzel ne zökkentsek ki.

2018. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kétszer lebuktunk, egyszer a folyóparton,egy pasi egy fa mögül látott, nem tudjuk, mennyit. Máskor kiránduláson az ablakból. Nekem izgalmas élmény volt.
2018. máj. 27. 20:08
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Szeretek en is nyilvanos helyen és izgalmasnak tartom!

f

2018. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom törvényileg büntetendő az ilyesmi, ugyanúgy, mint a szeméremsértés. Az már más dolog, hogy átlag ember emiatt nem tesz feljelentést, mert megértő és még talán élvezi is amit lát. Személy szerint én nem ítélem el. A szexualitással meg a perverzséggel úgy vagyok, hogy egyik sem bűn, mindaddig, amíg nem erőszakból történik.
2018. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen normális :).
2018. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Mivel én szeretek kukkolni, ezért én ezt szeretem!
2018. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
#4 értek egyet
2018. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg büntetendő, de csaknem jelent fel senki.


Én is izgatónak tartom, sötétben az utcán kaptam már be a páromnak, őt is eléggé feldobta.

2018. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Rendszeresen csináljuk 38/F
2018. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is csinaltam ilyet tinikoromban , mert az akkori baratom elkerte az apja autóját es nem volt hol mashol egyutt lenni .

Neha hotelbe mentunk , ha megengedhettuk magunknak , sajnos nem volt egyszeru összehozni.

Jó volt de azt nem szerettem volna h valaki lásson

Eléggè uncsi kapcsolat lehet az , ahol erre van szükség h feldobódjanak a felek

2018. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!