Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az en hibam vagy inkabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az en hibam vagy inkabb merevedesi zavar lehet?

Figyelt kérdés

Van egy huszonharom evvel idosebb ferfival sex kapcsolatom ugy ket eve tart.

Mostanaban mikor szopom szinte egyaltalan nem all neki sex kozben is tobbszor lelankad neki erzem.

Egyszer miutan kb 30 40percnyi szopas utan se volt merevedese, rakerdeztem hogy mi a baj mit szeretne hogy mashogy csinaljak erre o megsertodott es azt mondta az en hibam en nem csinalom jol azert nem all neki.

De elotte ket evig jo volt most meg akkor miert nem jo miert nem all neki tole?

Vagy mar kozel otven evesen lehetnek ilyen problemai mastol is?


2018. máj. 26. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád... az övé, kitudja milyen életvitelt folytat.
2018. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mozogjon többet az a pasas. Ha egész életében irodában ült, lehet amiatt ilyen gondja.
2018. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Dohányzik? Iszik alkoholt? Sportol?

Rém sok oka lehet. Egy 50 körüli férfi még nagyon nem tekinthető szexuálisan kiégettnek.

2018. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem dohanyzik, nem iszik alkoholt.

Nem is sportol.

Pocakos, van suly feleslege eleg sok.

Ha ez befolyasolhatja.

Egyebkent ulo munkaja is van.

Es iden lesz 50 eves.

2018. máj. 26. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, azok nagy kihatással vannak rá.
2018. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De akkor arra hogy az en hibam legyen mennyi esely van?

Azert elegge lelombozott hogy 30perc utan meg mindig semmi.

Azota is elofordult de akkor nem eroltettuk ilyen sokaig.

Jo lenne valami megoldast talalni ra de neki mar nem merek mondani semmit mivel ugyis azt fogja mondani miattam van.

2018. máj. 26. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,a kor számít.Nekem már 40 évesen voltak gondjaim,onnantól kezdődött a merevedési zavar és rendkívül lecsökkent a nemi vágy.Ne aggódj nem a Te hibád.Amíg fiatalabb voltam sok lány izgatott szájjal de olyan hogy ne állt volna fel vagy ne lett volna jó sosem volt.Szerintem nincs rossz technika esetleg jó meg mégjobb.Most 43 vagyok.
2018. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt sosem fogom megérteni hogy egy 27 éves nőnek miért kell egy 50 éves pasi.Ne csodálkozz ha így jársz.
2018. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, de ha nekem a partnerem azt mondaná, hogy nem vagyok jó, felajánlanám, hogy akkor esetleg csinálja magának
2018. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, de szerintem az 50 év még nem indokolja az erekciós működés zavarát.

Leggyakrabban nem testi betegség van mögötte, hanem "fejben dől el". Ki kell deríteni, hogy mi a lelki oka, de ehhez a férfinak is meg kell hogy legyen a betegségtudata. Az, hogy neked azt mondta, hogy te vagy az oka, nem jelent mást, csak azt, hogy hárít, nem akarja tudomásul venni, hogy nem tudja megtartani az erekcióját.

Lehet bűntudata valamitől? Vagy félelme? Ilyesmire kell gondolni.

Nem lesz egyszerű, ha nem együttműködő.

2018. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!