Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már ilyen? Bővebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Fordult elő olyan, hogy jó időben szoknyát viseltetek bugyi nélkül és úgy mentetek biliba, randira? Hány évesek vagytok?

2018. máj. 24. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

szerintem te nem ismered nagyon a lányokat, hogy hogyan működnek. Nem csak a szexisége miatt hordanak bugyit, mint ahogy te sem azért hordasz alsógatyát.

főleg nem randin

2018. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ne viccelj már,ki az a hülye aki ilyet csinál?Meg minek?
2018. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Egy lotyó simán megtenné ezt. A normális nők nem. Te alsógatya nélkül flangálsz?
2018. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Én csak párom kérésére vettem le és úgy mentünk el étterembe meg sétálni. Izgalmas volt. :D
2018. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Én a kedvesemért mindenre képes vagyok.

Egy meri - nem meri? játékon kikaptam, hogy menjek végig a sétáló utcán bugyi és melltartó nélkül egy miniruhában, vegyek egy fagyit....

(a biztonság kedvéért pár méterrel utánam követett és fel is vette telóval)

Nem sok híja volt, hogy feladom, közben meg nagyon is izgatott a dolog. Nem kicsit éreztem magam qrvának:)

A mellbimbóim megkeményedtek, és amikor a fagyit vettem a fél seggem kint volt - de túléltem.

Bugyi nélkül akkor mentem ki egyetlen egyszer az utcára - nem igazán jó ötlet.

2018. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!