Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik combzokni fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik combzokni fétis?

Figyelt kérdés

Létezik olyan szerintetek, hogy valaki egy combzoknis láb látványától gerjed be és az a legszexibb látvány a számára? Mikortól fétis ez szerintetek?

Tegnap mondta el a barátom, hogy ő teljesen felizgul, ha meglát egy lányt combzokniban, számára az a legszexibb ruhadarab. Rajtam eddig sose volt amúgy még combzokni...



2018. máj. 23. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik. Nagyon szexi tud lennyi egy combzoknis női láb!!! :)

F/28

2018. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, de nem mondanám hogy bármit kiváltana magában. Azért ha látok egy lányon még nem fog felállni tőle :D Ha fétise van, akkor biztosan felizgulhat tőle.
2018. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Én is nagyon szeretem, de nem a fétisem. Ez annyiban más, mint a barátodnál, hogy nekem tetszik, de ő ha meglát valakit ebben még akár el is élvezhet a gyönyörtől, mert ez a fétise. Szóval, ha ilyen lányt lát és valóban ez a fétise, akkor ez simán megtörténhet bárhol és abban is biztos vagyok, ha veled van, akkor sem tudna rád koncentrálni csak arra, akin van ez a ruhadarab.
2018. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as: pont ez tűnt fel nekem is, hogy nagyon megbámult egy lányt az utcán, akin egy miniszoknya és fekete combzokni volt. Amikor rákérdeztem, mondta el este, hogy neki ez a gyengéje, ez izgatja fel a legjobban.

Én eddig egyáltalán nem hordtam combzoknit, szerintetek kezdjek el én is? Vagy inkább direkt ne? Emiatt szakítani nem akarok...

2018. máj. 23. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz és megy a stílusodhoz, akkor hordj, de csak azért, mert a barátod erre izgul, akkor azt mondom ne. Csak, ha te is akarod 100%-ban. Meg arra, azért számolj, hogy akkor téged is ugyanúgy megfognak bámulni mindenhol, ha miniben meg ilyenben nyomulsz. Lesz, aki lefog csak emiatt szólítani lesz akiknek csak a nyála csorog majd meg lesz, aki le se szrja miben vagy :)
2018. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A combzokni ugyanaz mint a terdzokni csak meg hosszabb? Amugy miert ne lehetne ez szexi, ha a kedveben akarsz jarni hhordd gyakrabban, ennyi
2018. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os: igen, a combzokni egy térd fölé érő zokni. A barátomnak saját bevallása szerint kocsányon lógnak a szemei, ha lát egy lányt, aki szoknyát hord combzoknival. Egyelőre utcára nem merném felvenni, max. egy otthoni estére.
2018. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Miért ilyen szexi viselet egy combzokni a férfiaknak? Ezek szerint sok férfinak izgató?


6-os: igen, a combzokni egy hosszú, egészen a combig felhúzott zokni, valami ilyesmi: [link]

7-es: a te barátod is odavan a combzoknikért, csak még nem merted felvenni neki?

2018. máj. 23. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejön ez a kombináció, nagyon szexi! Kedves kérdező, ha jól áll neked, akkor a barátod kedvéért beszerezheted.

Tuti be fog indulni tőle(d).

2018. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Utcára lehet a combzoknit szerintetek stílusosan hordani? Tudom, hogy feltűnő, de akkor jó lenne már úgy hordani, hogy jól is nézzen ki. Tudnátok mutatni olyan outfiteket, amiben jól néz ki?

2018. máj. 24. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!