Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexpartnerem, miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexpartnerem, miért?

Figyelt kérdés
Szidja előttem a feleségét,hogy milyen hülye,meg teljesen meghülyült. Meg ha nem lenne a gyerek már agyonverte volna. Ezek engem qvára nem érdekelnek. De most komolyan egy gyerek miatt képes egy rossz häzasságban maradni? Nem értem...
2018. máj. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
úgy látom, neki is sok esze van, meg neked is.
2018. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Mert lehet hogy a gyermek idegileg tönkre menne, vagy teljesen összetörne legbellül...
2018. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2# az igaz, de az ilyen kamuházasságoknak általában ígyis-úgyis válás a vége, és az fájni fog a gyereknek. szerintem jobb ezen hamarabb túllenni...naivitás azt is hinni, hogy amikor már idősebb valaki, nem fáj neki úgy a szülei válása. ez hülyeség, felnőttként is éppúgy fáj, még talán jobban is, mert akkor már teljesen felfogja az ember, hogy mi történik
2018. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is elváltak, amikor 6 éves voltam.

Teljesen normális felnőtt lettem, édesanyám mindent megtett, hogy jó gyerekkorom legyen.

Szegények voltunk, de nem lettem sem lelki roncs, sem semmi ilyesmi.

Aki a gyerek miatt marad egy rossz házasságban, az csak elbújik emögé.

A gyereknek sokkal rosszabb az örökös veszekedést hallgatni, meg érezni azt a puskaporos hangulatot, amit a szülők rossz kapcsolata okoz, mint az, ha elválnak.

2018. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak kamuzik a pasi. De ,hogy miért mondja nekem ezeket mikor nem érdekel
2018. máj. 22. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól érzed. Kamuzik.

Téged meg arra használ ami szerencsére téged nem zavar. Kitankol a szádban, vagy máshová és megy tovább. Az ilyen dumával elmondja, hogy te milyen jó mencsvár vagy, de sajnos több nem lehet... mert a gyerek.

2018. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 az engem nem érdekel. Én csak röhögök ezeken
2018. máj. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!