Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elegitettek mar ki oralisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegitettek mar ki oralisan ugy, hogy volt abban fogazas bosegesen?

Figyelt kérdés
Es nem hagyattatok abba, de utana fajt nagyon?

2018. máj. 22. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem néhány alkalommal. Mondjuk engem izgat is a dolog, meg is szoktam kérni a partnerem, hogy harapjon rá a makkomra erősen.

Igen utána fáj egy jó ideig (az már nem olyan jó, mint aktus közben. Eléggé kellemetlen.)


39f

2018. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha erősen fogaz szólok, nem vagyok bolond. Az kellene még hogy felsértse a makkom
2018. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a makknal, lentebb vagy fentebb (honnan nezzuk) faj
2018. máj. 22. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
életem legrosszabb orálja volt, a csaj nagyon nagyon béna volt, már csak azért koncentráltam, hogy elsüljek, hogy végre vége legyen
2018. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, akikkel együtt voltam idáig azok nem "fogaztak", de nem is hagynám, szólnék neki az biztos....
2018. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes megkérdezte haraphatja csócsálhatja e mert azt még nem csinálták , nem érzékeny a makkom nekik meg élvezet volt hogy rágóztak vele . Utolsó bnőm kis szájjal de hatalmas fogsorral rendelkezett , meglepődtem olyan ügyes volt . Aztán mondtam próbálja ki és vaduljon rajta mert nem zavar . Ez az élmény ad egy pluszt és 1-2 perccel hamarabb juttat a spricchez mert látom hogy ettől extázisba kerülnek .
2018. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha éreztem a kislány fogait akkor kapott egy néhányat a meztelen talpára
2018. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!