Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még nem voltam lánnyal, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem voltam lánnyal, mit lehet érezni ha beteszem neki? Bioszból tanultuk, hogy nagyon jó érzés de mitől?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem nagy cucc
2018. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem nagy cucc".

Sőt az a jó minél kisebb, szűkebb ahová teszed.

2018. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mitől kérdésre nehéz választ adni. Gondolom rejszoltál már. Na képzeld el h egyszerre mindengol körül öleli a bred egy kellemes nedves érzés.


Ha így nemmegy az elképzelés akkor kéz fürdőszivacs közé egy gumi ezt a szivacs szenvicset egy csipszes hengerbe aminek az alja környékére böktél egy lukat, a gumi száját ráhajtod a hengerre, és síkosítóval felhúzod. Ha már csúszkálsz benne síkosan ki-be na kb olyan.

30F

2018. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak 1-2 alkalomról számolhatok be, a barátnőmmel adtunk neki. Még csak óvszerban próbáltam ami persze biztonságos de hogy nélküli szerintem sokkal kellemesebb lenne az tuti, folyamatosan feszül a gumi és igazából nem érzem "őt". Am az uccsó kommentelő ezigen, már próbáltad? :D
2018. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen ráérsz akkor rugózni, amikor az érzelmi részébe belekóstoltál már. Merőben más ugyanis dugni és szeretkezni.
2018. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!