Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdeményezzek szeretkezé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek szeretkezést a baratomnal? Ti hogy szoktatok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A helytől és a szituációtol is függ! De ha csók közben megfogod a farkát, azt értékelni fogja!
2018. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Elkezdem piszkálni,simizni,a pasik ebből értenek.
2018. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én általában odanyúlok. Ez kb azonnali siker. Vagy pajzán dolgokat súgok neki/utalásokat teszek.
2018. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Adj neki 10 ezer forintot. vagy rendelj kaját. nekem ez beváll.

egyszer barátnőm Erzsébet utalványt adott egy kis kényeztetésért. Elvásároltam reggelire aztán :)

2018. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

#4 luxus prosti 😂fizető eszköze Erzsi utalvány nagyon jó

Remelem csak vicceltel

2018. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem poén. Régebben mindig kértem tőle valamit mert ez csak igy ment. Gyári betanított munkásnak meg hó végén marad az utalvány
2018. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is piszkálom, a karjához érek (igen, kicsi a küszöb -_-), nevetek a viccein (azt mondta ha nevetek feláll tőle a farka), elbűvölően kedves vagyok, hagyom h kicsit kivillanjon a cicim, hogy felcsússzon a pólom, arra is gerjed. Tegnap mellé feküdtem telózni az ágyba, direkt nem figyeltem rá, aztán végig engem bámult, megigazgatta a pólóm, de visszacsúszott. Nem tettem semmit csak rámosolyogtam. Erre átölelte a derekam, magára húzott és kész XD


De direkt nála szoktam hagyni dolgokat, fülbevaló, napszemcsi... Úgy teszek mintha épp nagyon nagy szükségem lenne rá de amúgy rohanok is tovább. Na az a tuti, arra mindig beindul és szexelni akar. Én meg csak mondom h most nem, jó, holnap kerítünk rá sort mert most elkések. Erre csak megfog, bedob az ágyba és buli van :)


Hajrá!

2018. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!