Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroként próbáltátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként próbáltátok már kíváncsiságból milyen azonos neművel lenni?

Figyelt kérdés
Nem vonzódom a nőkhöz, de kíváncsi lennék, hogy mit tudna nyújtani, amit egy pasi nem. Részegen még ki is próbálnám. Hetero lányok volt már ilyenben részetek? Milyen volt? (olyanok választára lennék kíváncsi, akik nem lettek ettől melegek, tehát nem rejtett vonzalom miatt történt, hanem kíváncsiságból)

2018. máj. 17. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Azért gondold végig, amit leírtál, az alapján mégiscsak vonzódsz a nőkhöz...(?)
2018. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

itt van, amit egy privibe írtam:


"ha egy pasival leakarok feküdni, az nálam inkább érzelmi alapon megy

egy nőnél pedig ilyen nem fenyeget, elég lenne, hogy csinos és kedves és ő is ugyanezt gondolja rólam

meg hát ego, hogy azért egy nő is bevállalna, nem csak a férfiak, más kategória egy nőnek tetszeni szerintem"

2018. máj. 17. 10:16
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen kíváncsiság dolog,én sosem tudnék úgy egy másik lányhoz hozzáérni.Aki ezt megteszi az minimum biszexuális.Undorodnék magamtól ha egy másik lányt kellene megcsókolnom,vagy megfogdosnom.
2018. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem is téged kérdeztelek
2018. máj. 17. 10:20
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha vágysz rá,hogy nőként,egy azonos neművel legyél együtt,akkor nem vagy heteró.

Egy heteró nő nem fantáziál arról,hogy milyen lehet puncit nyalni,mert már a puszta gondolatától is felkeveredik a gyomra.


Ne zavarjon meg az a tény,hogy még nem próbáltad ki és máris biszexuálisnak vagy tartva,hiszen a meleg férfiak sem próbálják ki nővel(persze van kivétel) és mégis van köztük szép számmal,akinek csak huszonéves kora fölött jön össze az első szexuális kapcsolata.

Tehát attól még,hogy szűz és nem próbálta,attól még meleg,hiszen nem nőkről ábrándozik.


Nincs kíváncsi heteró,csak biszexuális.


Én megnézem a nőket,felizgatnak,szívesen kipróbálnám eggyel,így nem vagyok heteró.

2018. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy ez arról szól, hogy azért nem akarja valaki, mert undorodik, hanem mert nem vonzza és kész

miért ne tenném, ha egyszerűen megtehetem?

és ha egy egy alkalomról szól, pont azért, hogy csak kipróbáljam, aztán kiderül, hogy hát ez ennyi volt, akkor is biszex lennék?

2018. máj. 17. 10:27
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem.És nem is fogom soha kipróbálni, még fantázia szinten sem.Ezért vagyok heteroszexuális.Számomra más nő puncija szexuális téren undorító, hánynék, ha csak hozzá kéne érnem, de akkor is, ha csak ő érne hozzám.
2018. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ramone ***** válasza:
37%
Vállald fel hogy te is ratyi biszex vagy és akkor nem kell magyarázkodni
2018. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Miért magyarázkodnék?

Egyébként csak olyan nem írt eddig, akiknek valójában céloztam a kérdést. Miért van ez?

2018. máj. 17. 10:49
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert nem kíváncsi a nyakatekert hülyeségeidre...
2018. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!