Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek fel lehet egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel lehet egy nőt izgazni úgy, hogy közben nem is vagy csak alig szólok hozzá, mindezt a lehető legövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy társaságban vagyunk és egyikünk sem jelezheti a társaság felé, ha vonzódik a másikhoz...

Nincs rá mód, hogy a társaságon kívül beszélhessünk, közvetlenül nem szólhatunk egymáshoz a társaságon belül sem és a testbeszéddel is a minimális szinten lehet csak jelzéseket küldeni...

(attól tekintsetek el, hogy ez az eset mennyire reális, csak képzeljétek el a szitut)


Szerintetek megoldható így, hogy a férfi a nőből szexuális vonzalmat váltson ki?

Ha igen, akkor szerintetek hogyan, mivel és mi a legrövidebb idő, ami alatt ez sikerülthet (egy haladónál/profinál)?


Légyszi nemet és kort is írjatok és azt is, hogy mire (esetleg tapasztalatra) alapozzátok a választ!



2018. máj. 16. 03:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a társaság számára nem derülhet ki, akkor nincsenek kapcsolatban. Engem meg rettenetesen idegesít, ha valaki ájultra basz a tekintetével miközben másokkal próbálok beszélgetni... Nyilván lehet két ember között vonzalom, de nem így kellene ezt intézni.
2018. máj. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

A női és a férfi szexualitás között alig van különbség. Ami van, az leginkább szokások, társadalmi konvenciók eredménye. Egy nő éppúgy felizgulhat egy számára kivánatos alfahím láttán, annak közelségére, mint egy férfi a "jó" nőére.

Hasonló dolgok megesnek, és pl. a swinger klubok ezen az alapon működnek. Azt viszont nem értem, hogy miféle haladóra, profira gondolsz. Azt képzeled, hogy ez valami irányított technika eredménye? Alig hiszem. A nőn múlik, nem holmi begyakorolt módszeren. (Csak nem PUA-hívő vagy?) Ha a pasi megfelel a nő ideáljának, akkor már csak szemkontaktus kérdése, ha viszont nem, akkor egy vizierőmű tejesítményével szórhatja a szikrákat a pasi, akkor se lesz semmi.

2018. máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne felizgatni valakit, akivel nem találkozhatsz, sőt nem is beszélhetsz?
2018. máj. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csak vége szakad annak a társasági bulinak...
2018. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket, jöhetnek még!


#2es

hallottam már a pua-ról, de az alapján amit tudok róla több ponton sem értek egyet ezzel az egész mesterséges koncepcióval... én inkább a természetességet preferálom esetleg némi pszichológiával kombinálva

haladó/profi alatt szimplán csak annyit értettem, hogy valaki aki csinált már hasonlót és valaki aki többször is sikeresen kivitelezte


#3as

az maradjon az én titkom :)

2018. máj. 16. 08:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a Chuck Norris meg az Alexander mágus tud ilyeneket...
2018. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Szó nélkül a függönybe kell törölni a farkadat. Az úgy felizgatja, hogy na! :-))
2018. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!