Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hányszor igényelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hányszor igényelnétek szexet ténylegesen?

Figyelt kérdés

Ha nem lenne semmi nyomás a párod részéről és csak rajtad múlna és hogy mikor van kedved, mennyivel szexelnétel kevesebbet?


Vagy úgy is kérdezhetném, hogy tízből hányszor van szex megszokásból vagy mert a pasi igényli, de te nem vagy felizgulva?


2018. máj. 10. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze van olyan ,hogy annyira én nem kívánom,de engedek.

Most azt nem tehetem meg,hogy én vagyok a bnője és akkor magának csinálja.Nekem olyan heti 2 kiadós szeretkezés elég lenne.

2018. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én leszbikus vagyok de úgy gondolom ez a kérdés mindenkinek szól.

Én pont hogy többet szoktam igényelni mint a barátnőm. Szerintem elég nagy általánosítás hogy a nők kevesebbszer akarnak szexelni mint a pasik.

2018. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindennap igénylem. Olyan nem volt még, hogy csak a pasi igényelte volna
2018. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hetente 3x! Volt egy pasiim de nagyon amatőr volt! És a farka is kicsi volt (15cm) na vele kènyszer volt az összes alkalom.
2018. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

heti 3-2 alakalom.

Ebből heti 4-5 valósul meg. Párom minden nap min 1, de igazából 3x elkapna. Nekem minden nap nem megy, úgyhogy 2 naponta biztos van szex. Ha 2 nap kimarad, már úgy csinál, mintha fél évig nem látott volna puncit. :D

2018. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 (:Puszedli :) ***** válasza:
Mindennap, van mikor egy nap többször is. A piros napokon nagyon fel vagyok tűzelve, de sajnos akkor nem kezdek magammal semmit. Mert számomra az undorító lenne.
2018. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van olyan hét,mikor 5-6× vagyunk együtt. De olyan is,mikor 2×.

Nem emlékszem arra a napra, mikor kosarat adtam volna a férjemnek.

Van,mikor lezavarjuk fél óra alatt, de szeretjük megadni a módját.

Olyan is van,hogy bár jól esik a szerelmeskedés,de nem élvezek el. Teljesen változó.

2018. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4: Ha ügyesebb lett volna, akkor még okés lett volna?

(LOL! nekem még akkora se! :D :D)

2018. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a heti 2 elég lenne, de párom kb naponta igényli. Volt olyan kapcsolatom ahol ezt meg is adtam a pasinak, de rájöttem hogy az nem jó. Nem csak azért mert ha nincs hozzá kedvem nem annyira élvezem, hanem mert kicsit kihasználva éreztem magam. Néha persze most is engedek a páromnak, de csak mert azt akarom hogy jó legyen neki .Amugy azt vettem észre hogy ha tovább váratom, mondjuk 3-4 nap, akkor mind ketten jobban élvezzük.
2018. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pont, hogy én akarnám többször. Párom is akarná, csak általában későn esik haza munkából, és nagyon fáradt, plusz batomi stresszes a munkája, ami sajnos vágy ölő tud lenni.
2018. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!