Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet feldobni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet feldobni az unalmas szexet?

Figyelt kérdés
Nem akarom a barátomnak mondani, hogy unalmasnak tartom a szexet de fel akarom dobni valamivel. Mivel lehetne megújítani?
2018. máj. 9. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

új póz? új dolgok bevonása?

mitől unalmas?

2018. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció...
2018. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Másodikkal teljesen egyet értek. Beszélgessetek róla kit mi izgat, az sokat tud segíteni.

Amúgy sokban fügv attól, hogy mit kell feldobni. Mer a sexy fehérnü, új hely, kis szerepjáték a leg klisésebbek. Viszont ez egy 10 éve swingerező, azt is unó páron nem sokat lendít.

2018. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mitől érzed unalmasnak?

Nincs meg az a pilangó a hasban érzés, mint az első pár szex alatt?

Vagy konkrétan nem annyira izgató amit csinál?

Netán van valami amiről tudod, hogy bejönne, izgatna de ő nem cisnálja, esetleg te még cikinek is tartod, felvállalni előtte?


Szóval jó lenne ha kicsit körbehatárolnák a miérteket, mert így nehéz segíteni.

2018. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy is....

A férfi követi a not , ha egy nő akar valamit azt is eléri , csak a női praktikán múlik minden.

De amúgy te is mondhatod neki hogy lépjen meg v mivel miután hazajosz munkából vagy ahol éppen vagy...

Vacsi, meleg fürdő... olaj massage volna meg 1-2 vonzó ötletem írj rám.

Egyes férfiak olyan unalmasak és mindig ugyan azt csináljak , inkább partnert váltanak ( megcsalas ) minthogy a régit barátnői kapcsolatot újítanak föl.

Én mindig vettem szexi fehernemut és kertem hogy vegye föl, sokszor adok es nem várok el semmit sem, olaj massage, meglepetés vacsora...

Figyelem kérdése az egyesz.

2018. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már elég baj, ha unalmas.
2020. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!