Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha engem a szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha engem a szőrös punci jobban vonz?

Figyelt kérdés

Ahogy itt olvasom szinte mindenki a csupaszért van oda, jó igen szép az is, de nekem a szőrös jobban tetszik, izgatóbb. Az igényes szőrzetre gondolok, tehát a bikini vonalon belül legyen csak szőr, és legyen egy kicsit rövidre vágva, hogy ne kelljen keresni.:D

Ez baj hogy nekem a szőrös jobban tetszik?

18f


2018. máj. 7. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2018. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is...
2018. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

És ha baj lenne akkor mi lesz? Felakasztod magad vagy mi?


Nem baj, mindenkinek más tetszik, keress egy ilyen csajt és legyetek boldogok. Csak sokszor nem értem hogy ilyeneket mi értelme van megkérdezni

2018. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a természet rendje, ha senki nem szeretné, akkor egyedül maradnának.
2018. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xKakashix ***** válasza:
szerintem is tök vonzó és nőies ha van egy kis szőr, csak dzsumbuj ne legyen :D
2018. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
istenem ilyen hülye kérdést xD. te tudod mit akarsz szedjetek már össze valami tököt srácok. mindenki olyan kis gyerekes kérdést raknak fel ide XD megy a farokméregetés meg a kretén kérdések.
2018. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!