Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg van olyan férfi, aki vonzódik ugyanannyira egy kövér nőhöz, mint a csinos vékonyakhoz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell vékonynak lenni ahhoz, hogy valaki csinos legyen.
2018. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Mi akadályoz abban hogy egészségesebb és mozgékonyabb életmodot folytasson valaki?

Még pco és inzulin intoleranciás söt pajzsmirigyes barátnök és jobarátok is jönnek kondiba vagy uszni rendesen esznek vagy orvosi étrend ami három ezer forintot jelentett kb....

Nincslehetetlen csak a lustaság nagy úr

2018. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt egy barátnőm, akire még a nőiesen telt kifejezés is hízelgő volt. Nem volt hosszú életű a kapcsolat, de amikor nyakig szerelmes voltam belé, még az angyalarcú, manöken-kinézetű csajok sem érdekeltek, csak ő... :)
2018. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha van egy kisugárzása hozzá, akkor szinte bármilyen testalkatú nő le tud venni a lábáról egy átlag férfit (vagy legalábbis engem, és akkor nem általánosítottam).

Izgultam már fel teljesen lapos, vékonyka csajtól is, de volt olyan kifejezetten gömbölyded lány is, akinek csak egy szavába került volna, és viszem az ágyba :-D. Csak az kell, hogy magabiztosságot sugározzon, és az sem árt, ha tudja, hogyan tud a testalkatának megfelelően, ízléssel, dögösen öltözködni.

2018. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Az jó ha nagy... az jó ha dundi..." ;)
2018. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Attól függ. 180 kiló már kicsit gázos. Én a lányokat 120 kiló + 180 centiig nézem.
2018. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
70 kg felett màr vágósúlyban van. Szóval nem!
2018. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Én 45-90 ig tartom csinosnak a lányokat
2018. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem kover kover felallas jon be vagy a jizi hizo
2018. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Szexre mindenképp de amúgy mindenki az optimumot keresi. Se túl ilyen se túl olyan.
2018. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!