Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtunk kívül mások is csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtunk kívül mások is csinálnak vagy csináltak már selfie-t szex előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert szerintem elég izgi és poén is egybe így megörökíteni magunkat pl előtte,már ha nem spontán szex van hanem olyan nyugis,rákészülős az egész:)Legutóbb pont ilyen alkalomnál csináltunk előtte pár képet magunkról,én is meg barátom is:)Gondolom vannak akik közben is szoktak de az ilyen hogy előtte meg utána fotózás,szerintem sokkal érdekesebb és jobb visszanézni magunkat utólag:)Ti mit gondoltok erről?Más is szokott így fotózgatni előtte vagy utána?Nem tartom magunkat szégyenlősnek,így ha érdekel valakit annak tudok ezekből a képeinkből mutatni:)
2018. máj. 4. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk :)
2018. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a sexfie, nem? Rengetegen csinálják és lődözik instára, twitterre meg fb-ra.


Nekem az a véleményem, hogy amit lefotózok, arra az agyamnak nincs indoka erőforrást vesztegeni, hogy emlékezzen rá (ezt kutatás is alátámasztja). Szóval nem érzem követendő példának. Amennyiben viszont valakinek ettől jobb az élete, akkor csinálja.

2018. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ti vagytok az egyetlenek a vilagon ezert is lett nepszeru trend :)
2018. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát még nem csináltam...

De azért megnézném! :D

2018. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közben rengeteget szoktunk :D
2018. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is szoktunk. Aktus előtt, közben, akár a végén is. Szeretjük megörökíteni. Ugyanakkor érdekes módon, egyikünk sem akarja visszanézni. Én nem vagyok kíváncsi magamra ilyen szempontból, a párom meg úgy gondolja, hogy "az időskori énünknek" kell majd csak látnia.


És érdekelnének a képeitek! :)

2018. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne :)
2018. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!