Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek jó domina? Szub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Hogyan legyek jó domina? Szub fiúk titeket mi izgatna fel borzasztóan?

Figyelt kérdés

A barátom mondta, hogy jó lenne kipróbálni azt, hogy én irányítok. Engem is izgat a dolog, de nem akarok beégni, mert nem nagyon tudom magam ilyen szerepben elképzelni. Viszont mondom, tetszik szóval szeretnék ötleteket szerezni elsősorban fiúktól. *utána olvastam ennek a domina dolognak hát nem sok ötletet találtam*

Köszi a rendes válaszokat 😘

18L



2018. ápr. 24. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Férfiként azt tudom mondani, hogy engem csak egy bizonyos határig izgatna egy nő dom, pl kikötözhetne az ágyhoz és úgy "dolgozhatna" rajtam, ahogy szeretne megalázó bánásmódban. Túl nagy fájdalomra nem lennék nyitott, de pl pofonok, ütések stb.. vagy haraphatná a péniszemet, ezek oké, de komolyabb kínzós dolgokra nem vagyok nyitott.

Ez egyéni vélemény, nyilván vannak, akik durvább dolgokra is nyitottak.


39F

2018. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen is Úrnőm
2018. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, komoly fájdalmat én se akarnék neki okozni. De konkrét dolgok? Pl: kötözés meg ilyenek. És miket mondjak neki?
2018. ápr. 24. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Koncentrálj arra, hogy "úrnő" vagy. Biztos láttál már olyan filmeket, amikben a nők úgy mozgatják a férfiakat, mint a bábukat, mert mondjuk uralkodók, vagy félistenek. Ha azt a stílust elsajátítod, és beleviszed a szexbe, akkor jó leszel.
2018. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek és szoktam dominálni. Nagyon szeretem (a kedvesem is szereti), ha fojtogatom. Amikor én vagyok felül. Lehet azt úgy csinálni ám, hogy ő is élvezze. Ne aggresszíven, finoman. Az is egy domináns helyzet, ha a szájára ülsz és úgy kényeztet téged. Ha te irányítod a pózokat, gyorsaságot... az, hogy domináns valaki, nem feltétlenül csak konkrétumokban nyilvánul meg (azokban is!), de pl abban is hogy hogyan érsz hozzá. Nem durván, hanem irányítóan.


20/L

2018. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

#5 hát ezt még én is kipróbálnám, ahogy leírtad, pedig sose vonzott az efféle dominancia, sőt, inkább én szeretek dominálni... :D

Kérdező: szívesen megmutatnám neked én minek örülnék, de ahogy látom neked pont nem az kéne :P

2018. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden sub fiú mást szeret. Íme egy vélemény a részemről:

- Ne játszd túl a szerepedet! Elsőre semmiképp sem! Azaz: utasítsd, de ne pattogj. Nem kell kiabálni, meg csapkodni, ütlegelni. Lakk fűző sem feltétlen kell, latex kiegészítőkkel, egyebekkel. Nem!

- Pl térdeljen le eléd. Csókolja meg a lábad. Ragaszkodj hozzá hogy ezeket megtegye. Nem kap semmmi többet és semmit sem tehet amíg nem teljesíti ezeket és nem hódol be úgy, ahogy te kéred tőle.

- Az előjáték folytatásaként kérhetsz még más, megalázó dolgot is, amit fantáziád megended, és ami izgalmas lehet.

- Nyalasd a talpad. A legtöbb sub imádná...

- Első a te élvezeted: nyaljon ki. Ehhez le is kötözheted és az a legkeményebb, ha te ülsz rá az arcára és úgy nyalattatod magad.

- Ha már nem bír magával, és te is be vagy indulva, akkor könyöröghet a folytatásért. Végül akár le is vezethetitek. Te legyél felül, el se kell oldoznod közben.


ha ügyes vagy és van érzéked hozzá, csodás lesz! :)

2018. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem el is felejtheted ezt a domina dolgot,ha nem vagy olyan hajlamú.A pasid arra vágyik,hogy irányítsd,lehet ezt korlátozva gondolja.Nem biztos,hogy jó,amit itt írnak/írnék.Max. van pár tippem,de itt nem írom le.
2018. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindent a domináns irányít, minden pózicióban legyen egyértelmű szub számára, hogy szub.

Kötözd ki, tartsad bilincsben, pórázon.

Ezer és egy módja van annak, hogy szeressed, kényeztessed, de mégis szub maradjon.

(Ciróka, paskoló, jégkocka , szemtbekötés, stb)


Kezdetnek az is jó ízelitő lehet, ha lefogod szeretkezés közben esetleg kap egy pár karperecet a csuklóira, utána úgyis eszkalálódik minden a maga útján...


Nem kell megalázni, vagy terrorizálni, az igazi domnak erre nincs szüksége.

Ezerféle játék van az érzékek, bizalom és kiszolgáltatottság körül, amely ezt elmélyitheti...


F/40 D

2018. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

adj rá erényövet :)

ha nálad a kulcs előbb utóbb bármit megtesz csak h kiengedd belőle...

2018. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!