Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy nagyon bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nagyon bejönnek az idősebb nők ( milf ) -ek?

Figyelt kérdés
20 leszek hamarosan de nagyon bejonnek az idosebb nok nem tudom mert. Annyira beinditanak. Van arra esely hogy osszejojjon esetleg egy?

2018. ápr. 20. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy itt a GYK-n teszed fel ezt a kérdést nem, nincs.
2018. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2018. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, csak közelít a nullához. 😄
2018. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, pénzért. Ha nagyon kisfiúsnak látszol, nemcsak pénzt, de személyit is kérni fog. Good luck! :)
2018. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális, én 3 éve összejöttem jó pár alkalomra egy 40 évessel, akkor voltam 20.. imádott szopni. Volt már gyereke is, meg van férje.. szóval van rá esély.
2018. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy ketten nagyon okosak vagytok, azert kivancsi lennek hogy te hogy nezel ki elobe ;) na mindegy, gyengebbek kedveert felteszem akkor ugy a kerdest hogy hol fordulnak elo ilyen tipusu holgyek? Szorakozohely, bar stb
2018. ápr. 20. 21:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso neked hogyan es hol jott ossze?
2018. ápr. 20. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Én munkahelyen szedtem össze.
2018. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!