Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon beteg fantázia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon beteg fantázia?

Figyelt kérdés

Délután eljezdett kattogni az agyam, és fantáziálgatni kezdtem.


Az egész úgy indult, hogy a srácot, akit szeretek, és totál rá vagyok izgulva egy baleset érte, ezért kórházban van.

Sok vért vesztett, eltörött a jobb lába, és a bal keze, így egy időre benn kell feküdnie. Én pedig mindennap bejaártam hozzá beszélgetni, hozni a házit, meg adtam neki enni és inni.

Sokat nevettünk, és éreztettem vele, hogy fontos a számomra.


Aztán egyik nap megint bementem hozzá, vittem a leckét, megköszönte, majd szólt, hogy nagyon kell pisilnie. Mondtam, hogy szólok a nővérnek, azt mondta, nem jó, az túl késő, megkérdeztem, hol az ágytál, megmondta, hol van, majd beraktam alá. Aztán megszólaltam :Öhm..., figyelj, nagyon áll, így max a takarót tudod lepisilni, mit csináljak? Erre ő:Verd ki! De mi nem is vagyunk olyan kapcsolatban, meg sosem csináltam még ilyet. Az most tök mindegy, csak csináld gyorsan. Oké.

Elkezdtem neki húzogatni, kb 1-2 perc alatt elsült a takaróra, majd belepisilt az ágytálba. Hívtam a nővért. Ő kivitte a tálat, majd ránk csukta az ajtót.


A srác megcsókolt majd azt mondta: köszönöm, én azt, hogy nagyon szívesen máskor is, onnantól kezdve pedig ,, kórházi szeretők" lettünk, és miután kijött a kórházból segítettem neki a mankóival járni, és összejöttünk.



2018. ápr. 19. 16:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok (ápolónőként),hogy a Férfiak kacsába pisilnek.Ágytálból kifröccsenne.😃
2018. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
szinte ugyan ezt a sztorit olvastam a farok másik végéről kb egy hónapja fura:D
2018. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#10 : azért tartottam betegnek ezt az egészet, mert azért egy kórházban nem éppen megszokott az örömködés (bár lehet tévedek😅)

#11: Köszi, ez nekem új volt, feküdtem már kórházban, azt hittem, ott mindenki ágytálat kap. 😊

#12: ez érdekes, nem loptam sehonnan, mégcsak az sem volt, hogy ilyen sztorikat olvasgattam volna. 😃😃

2018. ápr. 19. 17:10
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Legalább maszturbáltál már rá? :D
2018. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a sztorid. Bár őszintén szólva ilyenről én is fantáziáltam már, hogy ápolónő vagyok mondjuk, a srácnak pedig be van gipszelve mindkét karja, és engem kér meg rá, hogy segítsek, mert már kanos nagyon. Amúgy a fiúknak ez irtó kellemetlen lehet szerintem, amikor folyamatosan áll, és nem tudnak tenni ellene...
2018. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#14:Öhm, ja ma is, meg tegnap is😊, a cink az, hogy mikor mellettem ült, akkor is eszembe jutott, és eléggé beindultam. 😅

#15: Szerintem is elég rossz lehet nekik, bár én csajként is azt tapasztalom, hogyha nagy ritkán megbetegszek, és nincs erőm kielégíteni magam, akkor az borzasztóan feszítő, kellemetlen érzés.

2018. ápr. 19. 17:33
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez beteg fantázia,akkor én is beteg vagyok,mert felizgatott.

Szintén lány vagyok.

2018. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ez nem a pisis kategóriájú, hanem az esetleges meglesés, rajtakapás.+kórház
2018. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Wow, ezt nem gondoltam volna. 😊😊
2018. ápr. 19. 17:38
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem hajtasz rá a srácra?
2018. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!