Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iker szex Régi álmom hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iker szex Régi álmom hogy egy ikerpárral legyek együtt. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt,hogy ha ide írsz kérdést ,akkor nincsenek ilyen kapcsolataid és nem vagy otthon a témában.

Keresni egy ikerpárt ,akik csak úgy hajlandóak veled lefeküdni és elfogadni ,hogy a testvérükkel kell szeretkezni...hm.

Lehetetlenül hangzik

2018. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy nektek van-e ehhez hasonló elképzelésetek... Szinte lehetetlen hogy ezt az álmomat megvalósítsam... Egyébként jártam olyannal akinek volt ikertesója de szóba se jött a dolog (csak fantázia)
2018. ápr. 19. 09:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez a pasik 100%-ának tetszene, de a megvalósítás esélye close to zero.


Egyébként a sima hármas biszex lányokkal sokkal jobb.

2018. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ikerpár? Hát ennek semmi értelme így. Ugyanazt kapod csak 2x dózisban.
2018. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4: attól még, hogy az ikrek ugyanúgy néznek ki, nem biztos, hogy ugyanúgy is viselkednek.
2018. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
olyan lehet mint egy személyiségzavarossal, ami valahol perverz, de pont ettől lehet jó. egyik pillanatban szende szűz, másikban meg jó hogy le nem tépi a férfiasságod :D
2018. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Imádnám! :) Az sem baj ha nem egypetéjűek, de jól kiéző csajok ;) Plána ha kicsit egymással is foglalkoznának... ;) ;)
2018. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az ikrek szemszögéből biztos undorító. Valakivel együtt lenni így, akivel nevelkedtél. Akik komolyan gondolják férfiakat se értem hogy hogy képzelik ezt így el 😂
2018. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene 2,vagy 3 om barátnővel is a dolog.Szívesen kényeztetnék több lánybol álló barátnőket,még akkor is ha csak 1 oldalú lehetne a dolog.
2018. ápr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 szűz lány lenne az álmom!!!
2018. ápr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!