Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánom ennyire és ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Miért kívánom ennyire és ő miért nem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és 2.5 éve együtt vagyok a párommal. Sajnos csak hétvégenként tudunk úgy igazán együtt lenni, de még így sem érzem, hogy kívánná velem a szexet. Az ember azt gondolná, hogy egész hétvégén együtt leszünk, de nem. Egyszer szeretkezünk és ennyi. Egy hét után én sokkal jobban kívánom. Mondtam is neki többször is, de azt mondja, hogy neki ennyi elég volt és, hogy túlságosan is nagy az étvágyam.

Mit csináljak, hogy neki is és nekem is jó legyen?



2018. ápr. 15. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem jó párt találtál magadnak! Én meg pont ilyen lányt keresek aki legalább annyira kívánja mint én.AZ a jó ha mindkét félnek nagyjából megegyeznek az igényeik. Ha gondolod ismerj meg! Nem fogod megbánni! Privát képcsere?
2018. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyunk egyformák,ha már most nem kíván Téged többször akkor ez csak rosszabb lesz,nehéz jó tanácsot adni,másik párt kell választanod akivel szexuálisan is összeilletek.22/N
2018. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:

Esetleg felizgathatod, mire találkoztok.


Csak tipp...

2018. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Keressetek más párt magatoknak. Lehet, a fiú a hét folyamán már másokkal kielégíteni az "étvágyát", persze ez csak feltételezés. De hogy hosszú távon ez a kapcsolat nem fog működni, az biztos. Hagyjátok ott egymást.
2018. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!