Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tusolás közben becsusszant a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tusolás közben becsusszant a popsimba az újjam, ciki?

Figyelt kérdés
Sosem történt még ilyen velem, alapon fenék mosás közben az újjam bele talált a lyukamba. És megújjaztam magam,közben a tusfürdő csípte a lyukam, így a vízzel tovább csináltam, utána is pár percig, nem volt semmi különös benne, jó volt, 34 éves vagyok és full hetero.

2018. ápr. 14. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
de most már nem se**szűz! :D
2018. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Pasi és kamu kérdés...az lemaradt.
2018. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Új élmény volt az ujjad?
2018. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, tényleg így történt, veletek még nem?
2018. ápr. 14. 20:24
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
De velünk is történt ilyen. Véletlenül pukkantón ujjaztuk magunkat. De heterok vagyunk.
2018. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, hány lólőcs járt a lyukadban, hogy ilyen simán bement?


Mármint, tudod, záróizmok

2018. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
És ezt ugye fontosnak találtad közölni a nagyvilággal?
2018. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem jár ló**sz a seg*embe, a széklet neked is gyakran vastag, szal. Az ujj semmi ahhoz képest, mint egy fa*z mérete.

Csak a szituációra voltam kíváncsi, mással volt e ilyen és csinált e önkielégítést análisan spontán, minden előzmény nélkül? És milyennek találta.

2018. ápr. 14. 21:40
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Menj a homoszexuális kategóriàba.
2018. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok, igen, járok vécére :D


De szó szerint lehetetlen, hogy véletlenül becsusszanjon.

Mármint, oké, alapos zuhanyzás ott lent is szükséges, de komoly skill kell ahhoz, hogy spontán be is találjon :D


Plusz próbáltam már én is az anális maszturbációt (nem annyira jött be) és ellazultan, síkosítóval is kellett egy picit nyomni rajta hogy bemenjen.

Habos, tusfürdős ujjal (azért az nem pont úgy viselkedik, mint egy síkosító) felkészületlenül nem nagyon csusszan be semmi.



Vaaagy nagyon, nagyon rossz napod van, valahányszor elkap a hasmenés.


Záróizom.

2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!