Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már hogy egy nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quadrant kérdése:

Lányok, volt már hogy egy nap többször is masztiztatok?

Figyelt kérdés
Előfordult már veletek hogy egy nap többször is masztiztatok? Vagy esetleg rendszeresen? Mennyi volt egy napon a legtöbb? Ird meg kérlek azt is hogy hány éves vagy. Köszönöm.

2018. ápr. 13. 07:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem érek rá csak este meló után,jobban mondva lefekvés után.Olyan már volt ,hogy megkívántam még egyszer.:)
2018. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2-3 volt a legtöbb,plusz este szex
2018. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó sokszor volt arra példa, hogy egy nap többször is (orgazmusig) masztiztam. A legtöbb 5 vagy 6 volt egy nap alatt. De még így párkapcsolaton belül is van, hogy napi 3-4 alkalommal csinálom. Főleg ha már nagyon "ki vagyok éhezve" és sokat vagyok egyedül aznap.

24N

2018. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!