Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki nagyon ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nagyon ki akarta próbálni az anált, s aztán. Ha megvolt úgy érezte, hogy nem volt olyan nagy szám?

Figyelt kérdés

Ez egy hetero kérdés volt.

Részletek jöhetnek.


2018. ápr. 10. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nemhogy nem volt nagyszám,de azóta székletmegtartási problémáim is vannak:-(
2018. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nőm, akivel meg lehetett csinálni, de a tudaton kívül, hogy most a seggébe rakom be, valóban nem volt olyan különleges. Lassabban is kellett csinálni, meg kisebbeket lökni, de egy élménynek jó volt. Nem lettem análfüggő, tökéletesen megvagyok nélküle is.
2018. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Kipróbáltuk, aztán helló.

Igazából csinálnám gyakrabban is, de sok vele a nyűg, tisztálkodás, na meg ujjazni a popót, hogy minden oké legyen.

Egyébként jó, mert full szűk, isteni, de hamarabb el is megyek.

2018. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer hagytam, fájt, de ha oda lett volna figyelve, szerintem élveztem volna..még egyszer ki fogom próbálni :D
2018. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!