Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedesi gondokra megoldas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedesi gondokra megoldas?

Figyelt kérdés
Regebben elt tartos parkapcsolatban elottem viszont huzamos ideig nem volt baratnoje. Nem tudunk "normalisan" egyutt lenni mert neki problemai vannak... mit javasoltok? Mit lehet tenni? Elore is koszonom.

2018. ápr. 1. 23:27
 1/3 anonim válasza:
Tudsz vele beszélni róla? Nekem volt egy exem akinek ugyanilyen gondjai voltak, alig állt fel neki, hamar lelohadt, ha állva is maradt kb 2 percig tartott a dolog... De persze nem ismerte el hogy baj van vele, hanem az én hibám volt mert "nem tudom eléggé felizgatni". Ha nem hajlandó elismerni a bajt és tenni ellene, elmenni orvoshoz, akkor előbb utóbb úgyis szakítani fogsz vele.
2018. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annak alapján, amit írsz, ez "fejben dől el".

Azt kell elérni, hogy "megtanulja", hogy igenis meg tudja tartani az erekcióját, ki tudja elégíteni a partnerét. Egy jól bevált módszer a potencianövelő tabletta, amelyet addig kell csak szednie, amíg a magabiztossága kialakul. A tablettának rendszerint a fele-negyede is elég szokott lenni, és hamarosan azt veszitek észre, hogy nem kell az együttlét előtt egy órával bevenni, hanem elég öt, sőt egy perccel előtte is. Ez már annak a jele, hogy inkább pszichésen hat, hiszen egy, vagy öt perc alatt sem szívódik föl. Ilyenkor azután hamarosan végleg el lehet hagyni.

Nem kell attól tartani, hogy hozzászokik. Pár hónap alatt teljes gyógyulást lehet elérni.

2018. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2018. ápr. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!