Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ezzel a kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a kapcsolattal? Folyamatosan tiszta ideg vagyok

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve leszünk együtt (28F, 28L), pár hónapja lakunk együtt, de a szex mennyisége számomra kiábrándítóan kevés. Utoljára szerintem 3 hete feküdtünk le, havonta 3-4-5 szex van az utóbbi hónapokban és emiatt frusztrált és ideges vagyok folyamatosan. Ő persze nem érti, mi a bajom. Ennyire szerencsétlen lenne, hogy nem fogja fel, hogy ez kevés? Neki nem hiányzik a több? Nem bírom elképzelni, hogy egy fiatal nőnek ne legyenek vágyai.

Mit tennétek?


2018. ápr. 1. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan férfivel beszélgettem itt az oldalon, akiknek ugyanez a problémájuk. Sokan már házasok, gyerekek vannak. Ez nem fog változni, nem egyeznek az igények. Keress olyan partnert, aki hasonló mennyiségben és minőségben vágyik a szexre, mint te.
2018. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt válaszolnám másnak, de hogy lehet ilyet keresni? Kicsit viccesen hangzik, hogy ezzel nyitom a beszélgetést.
2018. ápr. 1. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember függő...nekem is van egy két és fél éves fiam, mégis normális sőt lehet több igényem van rá...mondjuk most pont nincs senkim...de mikor volt nálunk nem jelentett gondot...:)
2018. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre: beszéld meg vele!

Ha az sem használ, elgondolkodhatsz a váltáson.

2018. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mások az igényei, de én csak egy évvel vagyok fiatalabb, mégis naponta van ennyi a párommal, nemhogy havonta.

Szerintem beszélj vele, ha neki ennyi az igénye akkor valami megoldást találjatok rá, ha nincs akkor gondolkozz a szakításon

2018. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben is ennyi igénye volt a szexre? Ha több, akkor ülj le vele és próbáljátok meg feltárni az okokat:

Nem kíván már téged? Túl sokat dolgozik és fáradt? Esetleg fogamzásgátló mellékhatása a csökkent libidó?

2018. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Régebben azért heti 3-4 megvolt simán. Kb ennyiszer találkoztunk. Egy filmet se tudtunk végignézni.

Nem szed fogamzásgátlót, de szorongásra írtak fel neki valamit, mert 1 éve előjött neki egy párszor a pánikroham.

Mostanában mindig fáradt és alig mozog. Ez meg is látszik sajnos a testén...

2018. ápr. 3. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hogy mással nyomja.......
2018. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsnak (pánikbetegségre ezt írják fel) lehet olyan mellékhatása, hogy csökken a libidó, de ez pár hét, nagyon max 2-3 hónap után visszaáll a normálisra. Mióta szedi?
2018. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kb. 1 éve.
2018. ápr. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!