Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz/tapasztalatlan lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/tapasztalatlan lányok. Van köztetek olyan, aki már nagyon kívánja a dolgokat, csak épp nincs kivel?

Figyelt kérdés
Mikre szoktatok ilyenkor gondolni? Többet masztiztok, tervezgettek ezt-azt?

2018. márc. 30. 19:20
1 2
 1/15 Linó03 ***** válasza:
74%

Nekem már kezdi nagyon piszkálni a fantáziámat, de eddig is azért nem volt, mert féltem tőle, nem tudtam elengedni magam, és a testiség többi része sem volt olyan jó. Mondjuk eddigi kapcsolataim során nem is vágytam rá. Most egy hosszabb szünet után megtetszett valaki, és nagy meglepetésemre azon kaptam magam, hogy elképzelem vele a szexet. Komolyan meglepődtem... Valószínűleg most már megértem rá, de csak olyannal tudom elengedni magam, akiben teljesen megbízom, és olyannak tudom megengedni, akit szeretek, szóval (szerelemre épülő) párkapcsolat kellene hozzá, a barátság extrákkal nekem nem elég...

21

2018. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek az előző válaszolóval :D

Eddig teljesen tabunak,elképzelhetetlennek gondoltam a dolgot,de mostmár egyre jobban érdekel a dolog

18L

2018. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
71%
Én is beállok a sorba :D Annyi különbséggel,hogy perpillanat aktuális kiszemeltem sincs:D
2018. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
62%
Jelen. Történetek írogatok,amikbe a "dolgokat" is beleszövöm;és igen,többször elégítem ki magam. Mondjuk kicsit nehéz fantáziálgatni ezekről úgy,hogy egy kapcsolatom se volt eddig,de még bőven ráérek :D
2018. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3as,4es,korotokat eláruljátok?
2018. márc. 30. 21:22
 6/15 anonim válasza:
69%
(# 4) 16 éves vagyok.
2018. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
55%
3as vagyok és 19
2018. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Jo lenne egy kedves partner, akivel elveszthetbem, de a legtobb ferfi csak egy alkalomra akar :D persze nem tudjak, hogy mi az abra velem, de akkor valoszinuleg meg jobban nyomulnanak...


Nekem viszont komoly kapcsolat a cel, nem fog holmi jott-mentel elvesziteni.


21/L

2018. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon szoktam kívánni de nincs olyan akivel szívesen csinálnám ezért marad csak a maszturbálás.
2018. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
En mar nagyon vagyom ra, de meg nagyon fiatal vagyok :( es amugy igen napi tobbszor masztizoky de csak a csiklomat dorzsolom. 14/L
2018. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!