Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű lányok ti miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű lányok ti miért szoktátok kitenni a melleteket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10# azért van kulonbseg. A mellet inkabb a kockahashoz hasonlitanam, a farkát meg a 3,14nahoz, de szerintem ez logikus. Vagy a te noid a mellukkel szexeltek eddig??
2018. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mert szép. Mi másért?

Vagy szerinted, akinek p. szép arca van, az vegyen rá fátyolt?

2018. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt adta a természet nehéz lenne nem eltakatni föleg ha tudom hogy dob az esztétikámon

A seggemet nem adta meg ily jól ezért edzek rá :D

2018. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért én ismerek olyan lányt aki eléggé el tudja rejteni. Nem nehéz azt megoldani, ha akarja az ember. Én is tudok úgy öltözni, hogy ne látsszon, hogy izmos vagyok. Nem túl bonyolult ez. Szóval igen is akinek nagyon szembetűnő az direkt csinálja. Akkor pedig senki ne sírjon, hogy valaki akaratlanul is bámulja! A dekoltázst se véletlen találták ki. Egy ösztönös reflexre épít. A szabad bőrfelületre azonnal odakapnánk a fejünket, ha nem próbálnánk meg kontrollálni. Ez lényegtelen, hogy kin van és milyen rész. A bőrszínű drappos ruhákra is így reagál az agyunk. Ez ténykérdés és bárki utána olvashat.
2018. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14# és miért kéne elrejteni?
2018. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez ilyen buta prűd szemlélet.

Pedig a mell az egyik legszebb testrész a nőkön.

De mondjuk az orrodat miért nem kell elrejteni? Az ugyanolyan testrész, és néhány embernek elég ronda.

Arról nem is beszélve, hogy mellből elég nehéz fertőzni - de bezzeg egy tüsszentéssel annál egyszerűbb!

2018. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A direkt kirakom, hogy nézzétek mekkora kannáim vannak, meg a van, látni kész ennyi között van különbség.

Én se járok lehúzott sliccel hogy mutogassam a 18as dörrentőt. Pedig ezek szerint nyugodtan. Há hiszen minek kéne eltakarni ha van.

2018. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!