Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Urat válasszak ha nemtalálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urat válasszak ha nemtalálok Úrnőt?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta izgzat a szolga élet , a kiszolgaltatottság az életben és sexuálisan is .Kerstem Úrnőt de túl kicsi a szegmens . Szerintetek jó ötlet hetero létemre egy Domhoz kerülni vagy mire lehet számítani a tapasztalatotok alapján ?

2018. márc. 28. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól h heteró vagy egy Dom megfog szopatni és seggbe fog rakni ahogy illik

24 N :D

2018. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezeket az Úrnő is megteszi max felcsatolhatóssal :D
2018. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemed és korod?
2018. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy heteró... Amúgy AZ oldaon többszáz domina hírdet.

Oké, hogy nekik fizetni is kell, de ha egyszer Ő a dominád, Te meg a szolgája akkor úgyis Ő rendelkezik a pénzed felett. Nem?

2018. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont így voltam ezzel én is. Dominához jártam de meguntam h nagyon sokba kerül, és emiatt nincs lehetőség a 24/7-re, és néhány hölgyön látszott h nem élvezetből teszi, ami miatt én se élveztem.


próbáltam nőket keresni akikkel kedvtelésből, lehet ezt a játékot űzni, de valahogy nem jött össze.


Ráadásul erényövet hordok aminek a kulcsát szerettem volna valakire rátenni de ez a legtöbb hölgynek műr túlzás volt, vagy egyszerűen idejük/kedvük nem volt hozzá.


elkezdtem Dom-okkal chatelni, és az egyikük szimpatikus volt, gondoltam miért ne? Nagy levegőt vettem és aztán nemsokára összejött élőben is a tali.


Persze megegyeztünk h semmiféleképpen nem kerül sor érintkezésre. Én is hetero vagyok, igaz h ha dominánál előkerül a felcsatolható az nincs ellenemre, de egy hús-vér az nagyon más, és kicsit se izgatott volna.

Úgyh a program főképp bondage, testi fenyítés és megalázás volt. Teljesen más volt mint a dominákkal, sokkal keményebb, szigorúbb volt, nem hagyott sok választási lehetőséget, és a testiség hiánya komollyá tette az egészet, valahogy sokkal jobban át tudtam élni a dolgokat. Fura volt azt tapasztalni, h mikor jövök szexuális izgalomba és mikor nem, és mennyire más a fenyítés szexuális izgalom nélkül, amikor teljesen átadhatom magam az alárendeltség érzetnek...

Egy idő után már rendszeresen találkoztunk, úgyh rábíztam az erényövem kulcsát.

Ez azt jelentette h nem ő vette le, csak visszaadta a kulcsot egy idő után, már ha olyan kedve volt.

és persze ezután elég hamar ott találtam magam h én takarítom a lakását, bevásárolok, meg mindenféle hülye munkát velem végeztetett, ha épp nem volt semmi, akkor kitalált vmit. Jó sok hétvégém ment el ilyenekre :)


Aztán egy alkalommal, végül a sz . pásra is sor került, először szörnyen vacak volt az egész, de aztán belejöttem... de valszeg még soha nem voltam olyan kiszolgáltatott, megalázott helyzetben mint akkor, ezt egy dominával nem is tudtam átélni soha. Aztán ez is rendszeressé vált egy idő után, de anális szexre soha nem került sor.

Sajnos a találkozóknak vége, mert kiköltözött Németországba, úgyh ott vagyok mint előtte de ez a 2 év fantasztikus élmény volt és mostmár nem zárom ki a lehetőségét h újra Domot szolgáljak.

2018. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
én is szivesen szolgálnék egy domot
2018. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát 5ös te nevezed magsd heterónak ??!! Ez b.ág a javába... egymást csak a homik szopkodják...
2018. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolso szerintemte is leszopnád azt a faaaszt ha nagyon berezeltetnének

Pl megölik a lányod ha nen teszed

Nem kell feltétlen bdsm szensznak lenni

Elég egy sima betörés rablás ahhol a főmuki meg akar kicsit alázni

És azt mondja hogy ha nem szopod le a brét vagy fogazni mersz golyót ereszt az 5 éves kislányod koponyájába

Hidd el szopni kezdenél mint a kisangyal!!!

24N

2018. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!