Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik Bp en mindenhol egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik Bp en mindenhol egy árban dolgoznak? Úgy vettem észre a 13. ker drága. Vagy van ami olcsóbb?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 21:39
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Nyócker, egyszàl cigiér?
2018. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Diszkóban két piáért.
2018. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az akácfa és népszínház utcában különösen olcsók a prostik, de ne fogadd el az első árat, direkt sokat mondanak de rengeteget lehet velük alkudni.

én egyszer 10ezerről alkudtam le 4 ezerre (3ezer forint+ezer erzsébet utalvány :D). szóval kevesebb mint feléért is megcsinálta

2018. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az utszelen? Lakásos prosti érdekelne
2018. márc. 24. 23:20
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy amúgy van különbség árban attól függően hogy melyik kerület?.

Van ami kiemelt és frekventált ezért draga? Ami nem az olcsó kerület?

2018. márc. 24. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as, ez nagyon jó voltXD

Olyan jó lenne látni a KDNP-sek fejét, amikor megtudjákk, hogy Erzsébet utalvánnyal már prostinál is lehet fizetniXD

Feldobtad az esrtém:D


Sajnos a kérdéshez enm tudok érdemben hozzászólni, mert csaj vagyok(és nem szakmabeliXD),úgyhogy csak anynit jaavslok, hogy azért legyél körültekintő.

Ha túl olcsó, akkor azért érdemes gyanakodni.

Inkább fizess többet, de menj igényesebbhez, aki jár szűrésekre stb..

2018. márc. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os: örülök hogy értékelted :D

kérdező: a dózsa györgy úti metró megálló környékén lakik a legtöbb prosti, de ha rosszlanyok.hu-n körülnézel látni is fogod.

az ár inkább a csajtól függ nem a kerülettől, persze van egy kis átfedés, hiszen mondjuk egy 5. kerületi albérletet csak egy igazán jól kereső prosti tud fenntartani, így ő várhatóan csinosabb mint valami peremkerületi, de ez persze nem általános.

2018. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!